KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Olka Szczęśniak i Michał Leja

Olka Szczęśniak i Michał Leja

Olka Szczęśniak i Michał Leja

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Olka Szczęśniak zaprezentuje swój program ''Dystans Krytyczny". Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humou połączone z kobiecym wdziękiem. Porusza wiele tematów: opowie o minusach mieszkania przed ślubem i o tym kto tak naprawdę stoi za naszymi wybuchowymi nastrojami. O ojcu, o matce, o wampirach emocjonalnych, o tym czemu powinniśmy pozwalać ludziom popełniać samobójstwa i jak ciężko jest nie przejmować się opinią innych. No i na koniec jak powienien wyglądać występ strptizera. Michał Leja natomiast przygotowuje już dla Was nowiutki materiał, który będzie właśnie tego wieczoru testował!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
10 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
ANDRZEJ oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udane przedstawienie :) polecam każdemu tych artystów :) Michał Leja niesłychanie zdolny artysta, i gwiazda wieczoru Olka Szcześniak. Ona rządzi na scenie :) ludzie na open mic też mają talent :) Stand up uzależnia :) "
10 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ minął w miłej atmosferze nie licząc pewnego kolegi z chrzanowa, który zakłócał występ."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno