KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Małgorzata Ostrowska jest niekwestionowaną ikoną polskiego rocka lat 80'tych. Popularność zdobyła jako wokalistka zespołu Lombard, z którym zagrała ponad tysiąc trzysta koncertów w całej Polsce i poza granicami kraju (w USA, RFN, ZSRR, Holandii, Czechosłowacji, Szwecji, dawnej Jugosławii, Iraku, na Węgrzech i we Włoszech), nagrała dziesięć płyt, z których trzy uzyskały status "Złotej Płyty", a także wylansowała kilkanaście przebojów (takich jak m.in. "Szklana pogoda", "Droga Pani Telewizji", "Taniec pingwina na szkle", "Mister of America", "Znowu radio", "Mam dość" czy "Meluzyna"). Koncerty jazzowe na Festiwalu "Jazz Jamboree", rola Królowej Aby w filmie "Podróże Pana Kleksa", rola Marii Magdaleny w polskiej wersji rock-opery "Jesus Christ Superstar" z 1987 roku, a później tytułowa rola w musicalu "Pocałunek Kobiety-Pająka" to kolejne etapy kariery, które uczyniły z niej niezwykle intrygującą, nieszablonową artystkę estradową. W 1999 roku, podczas Festiwalu w Sopocie otrzymała statuetkę "Bursztynowego Słowika" za całokształt działalności. W tym samym roku Małgorzata Ostrowska rozpoczęła karierę solową, wydając dotychczas aż pięć płyt, z których ostatnia zatytułowana "Gramy!" ukazała się jesienią 2012 roku. Kilka utworów z okresu kariery solowej trafiło na listy przebojów, m.in. "Lawa", "Słowa jak węże do ucha", "Szpilki" i "Po niebieskim niebie". Małgorzata Ostrowska cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią słuchaczy. Dużo koncertuje, często jest zapraszana do różnych programów telewizyjnych. Oprócz koncertów ze swoim zespołem, bierze udział w kilku okazjonalnych cyklach koncertowych - "Sympfonica", "Symphonica 2", "U2 Symfonicznie" i "Orkiestra Złotych Przebojów". Koncerty Małgorzaty Ostrowskiej są zawsze przepełnione emocjami i wyjątkową energią, którą artystka chętnie dzieli się z fanami.
Małgorzata Ostrowska - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
17 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, Małgorzata Ostrowska fenomenalna. Świetny kontakt z publicznością. Niesamowita klasa, występ artystki pewnej, spełnionej i świadomej że już nic nie musi po prostu jest . Ogromnie zaskakująca ale świetna aranżacja akustyczna. Nie przypuszczałam że będzie tak super. Szkoda że w ogóle nie ma Jej w radiu. "
25 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajny, kameralny koncert. Polecam!!!"
22 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fantastyczny. Pani Małgorzata w rewelacyjnej formie. Przeboje nowe i te starsze zabrzmiały doskonale - co za głos!. Polecam"
17 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wydarzenie, które na długo zostanie we mnie. Kolejny koncert Pani Małgosi i kolejny raz niesamowite wspomnienia. Energiczna, kochana i silna... Tyle mocy i głos jak dzwon w tak na pozór drobnej osóbce :) Pozdrawiam i polecam!"
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny; Pani Małgorzata nadal we wspaniałej formie, słuchaliśmy z zapartym tchem; gratulujemy i polecamy "
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Irena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super, p. Małgorzata /moja dawna sąsiadka/ we wspaniałej formie. Nadal silny głos, dała czadu. Jest moją rówieśniczką i dziwię się skąd w tak niewielkiej osobie, taki power. Jak za dawnych lat. Jestem pełna podziwu i zachwytu."
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Małgosia cudowna, żywiołowa, dynamiczna - potrafi zarazić rytmem, energia i spontanicznością.... polecam i pozdrawiam Ewelina "
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny. Szczerze polecam!"
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny, Małgosia w super formie, tylko pozazdrościć. Oj przypominały się młodzieńcze lata...."
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękny koncert, Małgorzata Ostrowska w najlepszej formie. Muzyczna uczta dla duszy! Sala w Zalasewie daje zawsze atmosferę prywatnych koncertów. Cała nasza rodzina była zachwycona!"
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Cezary oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert w kameralnej oprawie"
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Małgoś dziękuję za ten kameralny koncert,było czadowo"
16 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
szymon oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny. Małgorzata w super formie. Mega energetyczna. Polecam i na pewno za jakiś czas wybiorę się ponownie."