KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Szlak Śląskiego Bluesa: Wehikuł czasu

Szlak Śląskiego Bluesa: Wehikuł czasu

Sebastian Riedel i Cree, Śląska Grupa Bluesowa, Jerzy Piotrowski, Jerzy Styczyński, Andrzej Ryszka, Krzysztof Głuch, Maciej Lipina, Andrzej Urny itd.

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.7</b> na 5
Średnia ocena: 4.7 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Druga edycja koncertu najlepszych śląskich bluesmanów, który rok temu zgromadził niemal tysięczną publiczność! Legendarne bluesowe kompozycje Dżemu, SBB czy zespołu Krzak, które przez ostatnie 50 lat rozbrzmiewały w śląskich klubach, na wyjątkowym koncercie "Wehikuł czasu". Na jednej scenie spotkają się giganci śląskiego bluesa. Posłuchamy m.in. Sebastiana Riedla i Cree, Jerzego Piotrowskiego, Andrzeja Ryszkę, Andrzeja Urnego, Śląską Grupę Bluesową czy Macieja Lipinę. A wszystko to wspierane przez zespół założony specjalnie na tę okazję przez fenomenalnego katowickiego muzyka Jana Gałacha. Specjalnie wyselekcjonowany repertuar zawierać będzie m.in. utwory doskonale znanych grup, takich jak Dżem czy Krzak, ale i tych mniej znanych, ale nie mniej ważnych śląskich twórców jak choćby Jan JANOU Janowski. Wszystko w nowych aranżacjach, przeplatane z utworami mistrzów - Erica Claptona, Joe Cockera czy Procol Harum. Wszystkie utwory łączy jedno - w przeszłości grywane były na licznych jam session w katowickich klubach, bądź prezentowane były w oryginale na legendarnych koncertach gwiazd w Spodku czy Hali Parkowej. Koncert rozpocznie działalność drugiej części Szlaku Śląskiego Bluesa - pierwszego na świecie dedykowanego historii muzyki stałego szlaku turystycznego obejmującego kluby muzyczne i sale koncertowe.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
24 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert!Wspaniali muzycy, atmosfera i organizacja. Polecam!"
17 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"ok. polecam"
11 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Brawo muzycy.Fantastyczny koncert i do za rok na Szlaku Slonskiego Bluesa."
10 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spędziliśmy wspaniały wieczór, w dobrej atmosferze i z doskonałą muzyką. Ten koncert utwierdził mnie w przekonaniu, że mamy świetnych muzyków i mam na myśli zarówno znane od lat nazwiska, jak i młodszych wykonawców. Już ustawiamy się na przyszły rok."
9 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był prawdziwym WHIKUŁEM CZASU . Narodziny śląskiego bluesa przypadają na czasy mojej młodości, dlatego z wielką przyjemnością wysłuchałam i obejrzałam najlepszych śląskich twórców bluesa. To była prawdziwa duchowa uczta. Wykonawcy przypomnieli stare „kawałki”, co tu dużo mówić - to był prawdziwy miód na serce, a młodsze pokolenie bluesmanów przejęło bezbłędnie pałeczkę, dlatego za rok z wielką przyjemnością przyjdę na kolejny koncert Szlaku Śląskiego Bluesa!"
9 października 2017
Ocena: 3 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupno biletów sprawnie i szybko. Sama impreza zapowiadała się dobrze. Wykonawcy znani, na mój gust za dużo indywidualności na jednej scenie, trochę to jakby "przemaszczone", częste problemy z przesłuchami i ten reflektor nad sceną, który WALIŁ mi po oczach tak, że do dzisiaj mam problemy z rozpoznawaniem kolorów w sumie na 2 utworach na początku i jednym pod koniec, a siedziałem w 15 rzędzie 38/39. Facet od światła normalny wariat, żeby tak operować światłami. Za mało polskich utworów. Pozdrawia"
9 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Marian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko fajnie szybko, Polecam"
9 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Fusiasty oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja. Trzy godziny pełne różnej muzyki rockowo-bluesowej. Naprawdę nie da się nudzić ani przez chwilę. Polecam."
9 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Doskonała obsługa internetowa, wspaniały koncert. Czekam z nierpliwoscią na kontynuację....."
9 października 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Jan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"impreza udana, choć w zasadzie spodziewałem się więcej bluesa, pozostał więc pewien niedosyt"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno