KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Sylwester z Teatrem Capitol - DAJCIE MI TENORA

Sylwester z Teatrem Capitol - DAJCIE MI TENORA

aktorzy Teatru Capitol

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.33</b> na 5
Średnia ocena: 4.33 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Gdy do Cleveland ma przyjechać światowej sławy tenor, emocje melomanów sięgają zenitu. Wszyscy z drżeniem serca wyczekują wybitnego artysty. Jednak na chwilę przed uroczystą premierą "Otella", wszystko zaczyna się komplikować. Powodem tego są... humory i złe samopoczucie głównej gwiazdy wieczoru - Tito Merelli, a co gorsza problemy małżeńskie, które prowadzą do tragedii! Premiera jednak musi odbyć się za wszelką cenę! Zdesperowany Dyrektor Opery - Sanders - nie cofnie się nawet przed najbardziej skandaliczną mistyfikacją. I kiedy pomysł wydaje się idealny i dopracowany, całą tę misternie uknutą intrygę komplikują... kobiety: Diana - Primadonna nimfomanka, Maggie - dziewiczo piękna córka Dyrektora, Julia - egzaltowana Prezes Towarzystwa Miłośników Opery oraz Maria Merelli - temperamentna włoska żona Maestra. Pikanterii dodaje na domiar boy hotelowy - cudzoziemiec łamiący wszelkie konwenanse. Czy Dyrektor Opery będzie zmuszony odwołać przedstawienie? A może Max - asystent Dyrektora - młody i niespełniony tenor, bohatersko uratuje sytuację i wcieli się w rolę Otella i ku zdziwieniu wszystkich zachwyci publiczność niebiańskim głosem... DAJCIE MI TENORA! to komediowy majstersztyk, wybuchowa mieszanka miłości, zazdrości, biznesu i marzeń o wielkiej karierze. To także opowieść o narodzinach nowej gwiazdy... W spektaklu nie zabraknie zabawnych pomyłek, nagłych zwrotów akcji i uwielbianych przez widzów przebieranek! Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć! Uwaga! Publiczności wolno będzie śmiać się basem lub sopranem - oby głośno i serdecznie! Bestsellerową komedię "Lend Me a Tenor!" napisał uznany autor broadway'owskich hitów - Ken Ludwig. Nowojorska realizacja spektaklu nie schodziła z afisza przez 14 miesięcy, a komedię o kłopotliwym tenorze z sukcesem przeniosło na scenę już ponad 200 teatrów na całym świecie. Sztukę przetłumaczono na szesnaście języków i wystawiono w dwudziestu pięciu krajach Premierę Teatru Capitol reżyseruje mistrz komedii Marcin Sławiński, który do odegrania przezabawnych postaci zaprosił prawdziwy panteon gwiazd. Na scenie pojawią się m.in. Kasia Zielińska, Katarzyna Skrzynecka, Olaf Lubaszenko, Artur Chamski, Marek, Kaliszuk, Elżbieta Romanowska, Marta Wierzbicka, Grzegorz Halama.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
1 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zabawna,ciekawie poprowadzona sztuka,w sam raz na wieczorny relaks i oderwanie od rzeczywistości. Rewelacyjna Angelika Piechowiak w roli włoskiej żony Mariji..W duecie z Grzegorzem Halamą - śmiech aż do łez....Rownie zabawny, z cudownym głosem - Dirrectore teatru.. Bardzo polecam! Komedia pomyłek, świetnie zagrana przez 8 osobowy zespół teatru Capitol. "
1 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam , byłam na spektaklu ze znajomymi, byliśmy bardzo zadowoleni ze spektaklu jak również z obsługi i całej organizacji przy wieczorze Sylwestrowym,. Polecam ."
1 stycznia 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nieciekawa obsada.Wszystko uratowała p. Gornostaj ( super aktorka). Lubię p.Halamę, ale aktor z niego mizerny. Miałam wrażenie na prowincję ( sylwester w Karolinie) teatr wysłał najgorszą obsadę."