KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Damian Ukeje

Damian Ukeje

Damian Ukeje

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>1</b> na 5
Średnia ocena: 1 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Kariera Damiana Ukeje zaczyna się w 2011 roku od zwycięstwa w programie The Voice of Poland, zwieńczonego nagraniem debiutanckiego krążka. Singiel Bezkrólewie pochodzący z tego albumu od razu dotarł na szczyty list przebojów. W 2013 Ukeje został nominowany do Fryderyków 2014 w kategorii Debiut Roku. Kolejna płyta ujrzała światło dzienne pod koniec 2016 roku. Jej tytuł UZO oznacza ‚Drogę' w języku nigeryjskim (ojciec artysty jest z pochodzenia Nigeryjczykiem). Płyta ukazuje wewnętrzną drogę wokalisty, jaką musiał przebyć przez całe swoje życie. Opisuje jego stany emocjonalne oraz wewnętrzną przemianę, na jaką musiał się zdobyć. Oprócz tekstów samego Damiana, znalazły się na niej również teksty Piotra Roguckiego, Zofii Jaworowskiej jak również Sarsy.
Damian Ukeje - filmy i grafiki
Foto #1 - Damian Ukeje
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
30 listopada 2017
Ocena: 1 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przykro mi, ale jestem zawiedziony koncertem, żeby nie rzec, że poczułem się oszukany. Koncert zainteresował mnie ze względu na piosenki Johnnego Casha. Podczas koncertu można było usłyszeć niespełna trzy piosenki, z czego jedną artysta zapomniał. Najbardziej profesjonalna z całego koncertu była zapowiedź. Potem było już tylko rozczarowanie. Spadające kartki, przerywane piosenki, narzekanie na niewygodne krzesło, obijanie gitarą o wszystko co było w zasięgu - było zabawne do pewnego momentu."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno