KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Domisie w teatrze

Domisie w teatrze

Eryk, Pysia, Amelia, Strachowyj

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.79</b> na 5
Średnia ocena: 4.79 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
DOMISIE to bohaterowie najpopularniejszego programu telewizyjnego w Polsce zapraszają wszystkie dzieci na wyjątkowyspektakl do Teatru Palladium. Pewnego dnia Domisia Amelia wypowiada życzenie, że chciałaby zostać wielką reżyserką. Domisiowa Czarodziejka spełnia marzenie i przenosi ją za pomocą czarów, wraz z Pysią, Erykiem i Strachowyjem, do najprawdziwszego teatru. Okazuje się jednak, że nie wszyscy są tym zachwyceni. Chłopcy wolą grać w piłkę a Pysia chce wrócić do kolorowej Domisiowej Krainy. Amelka krok po kroku przekonuje ich, że zabawa w teatr jest naprawdę wspaniała. Co więcej, nawet publiczność zostaje wciągnięta w realizację sztuki teatralnej. W spektaklu usłyszycie największe domisiowe przeboje.
Domisie w teatrze - filmy i grafiki
Foto #1 - Domisie w teatrze
Foto #2 - Domisie w teatrze
Foto #3 - Domisie w teatrze
Foto #4 - Domisie w teatrze
Foto #5 - Domisie w teatrze
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
17 grudnia 2014
Ocena: 5 na 5
pl
tata małej fanki oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zapraszamy do Poznania !"
15 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Lenka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dzisiejsze przedstawienie było wspaniałe,aktorzy przemili,cierpliwi i kochani.Moja córka aktywnie uczestniczyła w zabawie na scenie,była drzewkiem.Potem na sam koniec wspólny wężyk.Aktorzy wchodzili na widownię, Pysia brała dzieci na kolana.Po spektaklu długo podpisywali autografy i robili zdjęcia z dziećmi.Córeczka była prze szczęśliwa,dziękuję.Jesteście kochani."
9 czerwca 2013
Ocena: 5 na 5
pl
Nina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam! rzeczywiście scenografia marna, ale całość spektaklu -super atrakcja dla dzieci : chętne dzieciaki zaproszone na scenę podczas spektaklu i domisie między widzami; po spektaklu autografy i zdjęcia z domisiami."
10 lutego 2013
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zapraszamy do Białegosotku !!! Dzieciaki czekają."
30 grudnia 2012
Ocena: 4 na 5
pl
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko nam się podobało, jednak z telewizyjnego przedstawienia bardzo wiele traci bez tych kolorowych i bardzo ciekawych dekoracji. Szkoda, może warto dodać chociaż fragment tamtego wystroju? Dzieci bardzo lubią ten program też i za to, że ma bardzo bogatą i ciekawą scenografię."
28 maja 2012
Ocena: 4 na 5
pl
Albert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie super! Moja 3 letnia córka była zachwycona, Domisie schodziły ze sceny i zapraszały dzieci do wspólnej zabawy, siadały wśród widzów, śpiewały znane piosenki itp. Co do uwag to mam 2 trochę głośno i słaba zcenografia, a wzasadzie żadna. Po spektaklu Domisie długo podpisywały autografy i robiły sobie zdjęcia z wszystkimi, którzy tylko chcieli. Zdecydowanie polecam!"
16 maja 2012
Ocena: 5 na 5
pl
Ela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie super. Moja 6-letnia córeczka oniemiała gdy Domisie zeszły do nas na widownię :) Poza tym, że było momentami strasznie głośno i dzieciaki zatykały uszy to spotkanie z Domisiami uważam za udane :)"
3 maja 2012
Ocena: 4 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Moje 2-letnie dziecko było zachwycone! Domisie zchodziły ze sceny i zapraszały dzieci do wspólnej zabawy. Jednak jako mama mam kilka uwag... Bilety były bardzo drogie a przedstawienie zrealizowane po minimalnych kosztach. Nie było żadnej scenografii (po za 4 krzesłami i koszykiem). Organizatorzy powinni też mieć trochę wyobraźni i zdawać sobie sprawę że siła nagłośnienia była nie do wytrzymania. "
29 kwietnia 2012
Ocena: 5 na 5
pl
sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"było naprawdę świetnie. pomimo zmiany godziny przedstawienia, Sprzedający stanął na wysokości zadania i siedzieliśmy jeszcze bliżej sceny, niż w wersji pierwotnej. Wszystko na bardzo wysokim poziomie!"
24 kwietnia 2012
Ocena: 5 na 5
pl
mimi oceniając napisał(a) dodatkowo:
"a kiedy domisie zawitają do Krakowa?"
13 marca 2012
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajne przedstawienie dla najmłodszych, moja niespełna 3-latka zachwycona :)"
12 marca 2012
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fajna impreza! Domisie- takie jak sobie wyobrażałam :-) Domisie długo jeszcze podpisywały autografy i robiły zdjęcie z kazdym dzieckiem, które tylko chciało! Super! Dzieci zachwycone! Chcemy więcej!"
12 marca 2012
Ocena: 5 na 5
pl
Artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ja nie wiele mogę powiedzieć ale mój syn był mega szczęśliwy"
1 lutego 2012
Ocena: 5 na 5
pl
mrtynka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"lubię domisie"