KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Tango milonga - koncert karnawałowy

Tango milonga - koncert karnawałowy

Piotr Kopietz, Joanna Hort, Michał Dembiński, Jarema Jarosiński, Michał Zuń

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.44</b> na 5
Średnia ocena: 4.44 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Jerzy Petersburski i Mieczysław Fogg, to idole muzyki rozrywkowej XX wieku. Dziś po te kompozycje sięgają młodzi artyści nadając im niepowtarzalnej świeżości i uroku. W programie koncertu usłyszymy między innymi takie przeboje jak: "To ostatnia niedziela", "Tango milonga", "Bo to się zwykle tak zaczyna", "Jesienne róże", "W małym kinie", "Już taki jestem zimny drań" "Odrobinę szczęścia w miłości", "Już nigdy", "Tango andrusowskie", "Ja się boję sama spać", "Sam mi mówiłeś".
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
11 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Lesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany występ"
9 stycznia 2018
Ocena: 2 na 5
pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"program atrakcyjny zwłaszcza dla starszych widzów, bardzo cenna inicjatywa dla cyklu wspomnień z lat minionych; jednakże wykonawstwo tak w przypadku solistów jak i pary tanecznej na niskim poziomie, niemal amatorskim, co nie przystoi imprezom pod afilacją filharmonii. Natomiast świetny akordeonista i sekcja rytmiczna "
9 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W czasie koncertu przeniosłam się w świat mojej młodości,ponieważ bardzo lubię piosenki Fogga jego ciepły głos .Młodzi artyści grali i śpiewali rewelacyjnie oraz znakomita konferansjerka młodego artysty,z której bardzo dużo dowiedziałam się o czasie kariery Fogga"
8 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert. Świetne wykonanie. "
8 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miła atmosfera, dobre wykonanie , fajny klimat, dziękuję."
8 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert,szczególne uznanie dla Kierownika zespołu,który przybliżył nam osobowości kompozytora Petersburskiego no i wykonawcy Jego utworów p,Fogga. Należy się cieszyc , że tak młodzi artyści zajęli się muzyką retro,chwała Im za to. Wieczór pełen wspomień szczególnie dla osób w dojrzałym wieku. Pozdrawiam "
8 stycznia 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeśli chodzi o dobór muzyki koncert uważam za bardzo ciekawy. Bardzo duży plus dla prowadzącego oraz muzyków. Świetnie zaaranżowane utwory. Wykonanie również ciekawe. Co do pary tańczącej, pozostał niesmak. Daleko jej do mistrzowskiej, a tak została przedstawiona. Wielka szkoda, bo liczyłam że zobaczę tango. "
8 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert oceniam na 3+ . Zespół muzyczny i solistów oceniam dobrze . Para tańcząca była skaba i zupełnie niepotrzebna . Tańczyli przed pierwszymi rzędami widzów , wiec reszta publiczności widziela tylko ich torsy i głowy , co bylo zupełnie bez sensu . Poziom tańczących słaby . Całość trochę smutna jak na treść przewodnia czyli „ tango „ "
8 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Jerzy oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert. Połączenie muzyki, śpiewu i tańca w przebojach sprzed lat to doskonały pomysł. Gratulacje dla młodych artystów."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno