KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Historia de un amor

Historia de un amor

Anna Riveiro, Michał Pindakiewicz

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Tego wieczoru usłyszymy pieśni miłosne pochodzące z terenów Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Zabrzmi bardzo różnorodny repertuar, w którym nie zabraknie pieśni starohiszpańskich i sefardyjskich (pieśni Żydów hiszpańskich), w których Anna Riveiro specjalizuje się od lat. Podczas naszej muzyczno - miłosnej podróży odwiedzimy też takie kraje jak Argentyna, Brazylia, Chile, Meksyk czy Wenezuela. Teksty piosenek to piękna liryka miłosna, w której przeplatają się różne silne emocje: tęsknota i namiętność, nostalgia i pasja, uniesienie i rozpacz... Koncert mieni się różnorodnymi rytmami i melodyką, a interpretacje Anny Riveiro i Michała Pindakiewicza wprowadzają słuchacza w nastrój magii i tajemnicy... Ciepły, zmysłowy głos Anny Riveiro wspaniale rymuje się z wirtuozowską grą gitarzysty a tematem przewodnim koncertu jest miłość. Program był prezentowany m.in w Meksyku na festiwalach muzyki dawnej i muzyki świata: XIX FESTIVAL DEL ORGANO BARROCO i Festival SAN MIGUEL CANTADOR.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
15 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany koncert. Piękny głos Pani Anny Riveiro - tak melodyjny i liryczny doskonale współgrał z wykonywanymi utworami. Wysoki kunszt gry na gitarze prezentował Pan Michał Pindakiewicz."
15 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Zbyszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kolejne spotkanie z Anna Riveiro i oczywiscie na najwyzszym poziomie,cudowny glos i interpretacja...polecam na przyszlosc..."
13 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spodziewałam się nieco więcej i trochę wyższego poziomu. Ale generalnie słuchało się przyjemnie. Pan Michał Pindakiewicz swoją grą na gitarze łagodził skutecznie odczucia niedosytu."
13 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo ciekawy koncert. Kunszt artystyczny na najwyższym poziomie. Głos i ekspresja pani Anny Riveiro wspaniale współgra z wybranymi tematami muzycznymi. Gitara pana Michała Pindakiewicza cudownie przenosi nas w odpowiednie klimaty muzyczne w całej czasoprzestrzeni koncertu od tematów starohiszpańskich i sefardyjskich po bliższe współczesności."
13 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie polecamy nikomu. Przykro to pisac ale to byla kompletna amatorszczyzna zwlaszcza jesli chodzi o spiew ktora to amartorszczyzne Pani probuje pokryc pretensjami i rozemocjonowaniem... "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno