KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Dubska

Dubska

U-Jar, Mały, Grzyb, Jahu, Mucha, Dymol, FeelGoooood, Michu, Krzychu

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Zespół Dubska powstał w 1999 roku w Bydgoszczy. Już rok później, w Madżonga Studio, zarejestrowaliśmy swój pierwszy materiał "Demo 2000", a w 2004 "Koncert w Mózgu". Do 2005 roku nieustannie pracowaliśmy nad własnym nieszablonowym stylem oraz brzmieniem. I wtedy nadszedł czas wydania pierwszej oficjalnej płyty pt. "Dubska", która ukazała się nakładem Mami Records. Płyta zawierała 13 piosenek, z których największą popularność zdobyły utwory tj.: "Raj", "Subway", "Wiatr", czy "Reggae music". Od tej pory zaczęliśmy regularnie koncertować oraz występować na największych festiwalach w Polsce.
Dubska - filmy i grafiki
Foto #1 - Dubska
Foto #2 - Dubska
Foto #3 - Dubska
Foto #4 - Dubska
Foto #5 - Dubska
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
3 grudnia 2013
Ocena: 5 na 5
pl
Benooo oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dubska jak zawsze wypiernicza człowiekowi mózg w przestworza. Jestem uzależniony od Ich koncertów. .....i nawet ta godzina spóźnienia jest do wybaczenia wrrrr"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno