KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Jan Garbarek Group feat. Trilok Gurtu

Jan Garbarek Group feat. Trilok Gurtu

Jan Garbarek

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Jan Garbarek Group featuring Trilok Gurtu, to wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Nikt nie gra na saksofonie tak jak Jan Garbarek. Jego brzmienie stało się jego niewątpliwym znakiem firmowym, które od pewnego już czasu przybiera inny wymiar, niż to, co jest powszechnie rozumiane jako jazz. Za sprawą niezliczonych nagrań, koncertów w najważniejszych salach koncertowych na całym świecie, wieloletniej współpracy z Keithem Jarrettem i bezprecedensowej współpracy z Hilliard Ensemble popularność tego wyjątkowego saksofonisty sięga przestrzeni wszystkich gatunków muzycznych oraz granic. Podczas XII edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Perkusyjnej DRUMS FUSION 2018 będziemy mieli okazję uczestniczyć w arcyciekawym, wielowymiarowym i wielobarwnym muzycznym spotkaniu Jana Garbarka i jego zespołu z hinduskim mistrzem instrumentów perkusyjnych Trilokiem Gurtu.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
1 czerwca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny koncert! Garbarek w świetnej formie! Sceneria dla tego wydarzenia znakomita!"
31 maja 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Muzycy doskonali, perfekcyjni, zachwycający"
31 maja 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Ludmiła oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Słów mi braknie !!! Cudowny koncert! Byłam już drugi raz na Garbarku ! Sala pełna i pełen entuzjazm. Podziękowania dla sponsorów , ze wiedza co sponsorować !"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno