KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Nasze Żony

Nasze Żony

Wojciech Malajkat, Jerzy Radziwiłowicz, Wojciech Pszoniak

kategoria
5
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.94</b> na 5
Średnia ocena: 4.94 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Zaskakujący, pełen zwrotów akcji komediodramat, obmyślony na trzech wirtuozów aktorstwa - Wojciecha Pszoniaka, Jerzego Radziwiłowicza i Wojciecha Malajkata. Jest to opowieść o próbie, przed jaką staje wieloletnia przyjaźń trzech mężczyzn. Na rozważaniach o trudnych wyborach między moralnością a lojalnością się nie skończy. "Nasze żony" to sztuka, w której aktor jest na pierwszym planie, jest podmiotem, a nie - jak to się dziś często zdarza - przedmiotem. Lubię taki teatr. Taki teatr jest mi bliski. Interesują mnie ludzkie losy, zmaganie się człowieka z życiem. Nie chcę, by coś przeszkadzało mi w zbliżeniu się do człowieka, w jego zrozumieniu. Wybrałem tę sztukę również dlatego, żeby spotkać się na scenie z moimi wspaniałymi Kolegami - Wojtkiem Malajkatem i Jurkiem Radziwiłowiczem. Wojciech Pszoniak Sztuka, ciesząca się we Francji ogromnym powodzeniem, szybko została przeniesiona na ekran i stała się filmowym przebojem (z udziałem m.in. wielkiej gwiazdy francuskiego kina, Daniela Auteuila).
7 października 2019
godz. 19:30

Spektakl w reż. Wojciecha Pszoniaka

Ceny biletów:
od 100 do 120 PLN
28 października 2019
godz. 19:00

Spektakl w reż. Wojciecha Pszoniaka

Ceny biletów:
od 80 do 120 PLN
6 listopada 2019
godz. 18:30

Nasze Żony - Gala Jubileuszowa 50-lecia pracy artystycznej Wojciecha Pszoniaka

Ceny biletów:
od 80 do 140 PLN
23 listopada 2019
godz. 19:00

Spektakl w reż. Wojciecha Pszoniaka

Ceny biletów:
od 100 do 130 PLN
7 grudnia 2019
godz. 19:00

Spektakl w reż. Wojciecha Pszoniaka

Ceny biletów:
od 125 PLN
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
8 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"spektakl super, gra aktorów na najwyższym poziomie. Kiepskie nagłośnienie sali, przez co momentami nie było słychać aktorów. Z czystym sumieniem polecam"
8 kwietnia 2019
Ocena: 4 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakupione na spektakl bilety były prezentem, więc nie mam własnej opinii, natomiast uczestnicy bardzo pozytywnie odebrali refleksyjność spektaklu, poruszone tematy, które dają do myślenia. Generalnie spektakl godny polecenia."
25 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"udana impreza, świetni aktorzy, niezły obiekt"
17 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja !!!! Spektakl bardzo mi się podobał,szacunek i podziękowanie dla wyśmienitej gry aktorów"
27 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Siedziałam w VIII rzędzie i ledwo słyszałam co mówi pan Pszoniak, dykcja i głos pana Malajkata i Radziwiłłowicza wspaniała jak i gra wszystkich 3 aktorów, czasami lekkie dłużyzny"
26 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Arkadiusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl ciekawy ambitny dobra obsada ."
26 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dobry spektakl, skłaniający do refleksji, żony są tylko pretekstem do pokazania relacji miedzy trzema mężczyznami, dobra gra aktorska, dobre dialogi. Polecam"
26 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl wart obejrzenia że względu na kreacje aktorskie, ale i ciekawy tekst. Polecam osobom, które w teatrze szukają nie tylko rozrywki."
26 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Michal oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajny spektakl w Łodzi "
25 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rodzice zachwyceni, więc sztuka się podobała ;)"
25 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl bardzo ciekawy, o jaki dziś coraz trudniej. Świetne dialogi, 3 przyjaciół a każdy inny. Sztuka zmuszająca do przemyśleń, Na szczęście są jeszcze aktorzy, których nazwiska gwarantują dobre przedstawienie"
25 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka skłaniająca do refleksji. Tytuł "Nasze żony" jest moim zdaniem nie oddający treści spektaklu, bardziej pasuje mi np. "Nasi (moi) kumple". Wspomina się wprawdzie o żonach lub partnerkach, ale przede wszystkim pokazany jest obraz (niby) męskiej przyjaźni, która w sytuacji ekstremalnej ujawnia skrywane różnice, przemilczenia i konflikty. Bardzo dobra obsada przekłada się na świetną grę aktorów. Wielkie brawa dla wszystkich występujących panów."
25 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mimo pozornie statycznej formy (niezmienność miejsca i czasu akcji) nic nie jest takie jak by się mogło wydawać. Mistrzowsko poprowadzone dialogi co jest niewątpliwie zasługą aktorów! Brawa! Napewno jest o czym myśleć!"
5 czerwca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Trzy różne postaci, trzy różne osobowości, noc pełna przemyśleń...świetna gra aktorska. Spektakl bardzo mi się podobał, choć nie polecam dla tych co szukają wartkiej akcji czy komediowych scen. Dla mnie dobry spektakl to taki, do którego, nawet po długim czasie, wracam myślami i ten na pewno do takich należy. "
28 maja 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Po samym spektaklu wrażenia niezłe: dowcipny tekst, świetna obsada, ale... Aula Artis w Collegium Da Vinci ładna, fotele wygodne, ale bez klimatyzacji w tym upale!!! Gorąco duszno, niektórzy ludzie wychodzili w trakcie. Poza tym brak nagłośnienia powodował, że mimo świetnego aktorstwa nie wszystko było słychać. Sala duża, dużo foteli, scena w dole... Ja siedziałam w VIII rzędzie i czasem Malajkata ledwo słyszałam, a ci na balkonie? Nie wiem czy jeszcze kiedyś kupię bilet do tej sali."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno