KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Muzyczne przygody Pana Kleksa

Muzyczne przygody Pana Kleksa

Orkiestra Symfoniczna, Wokaliści, aktorzy, chórki, Wirtuozi, instrumentalni Magicy i szaleni chemicy

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>2.33</b> na 5
Średnia ocena: 2.33 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
"Muzyczne przygody Pana Kleksa" to projekt autorski, zainspirowany "Akademią Pana Kleksa" Jana Brzechwy. Pan Kleks nadal prowadzi swoją Akademię, jednak z upływem czasu zaszły w niej liczne zmiany. Pierwszą, dosyć rewolucyjną jest możliwość podjęcia nauki przez dziewczynki. Akademia się rozrosła, powstały nowe wydziały, ale uczniowie nieodmiennie mogą odbywać podróże do świata bajek, zarówno tych trochę starszych jak i tych zupełnie nowych. Istnieje zatem możliwość podróży w czasie i poznania rodziny Flinstonów, odwiedzenia Wioski Smerfów, Doliny Muminków, wycieczki po Stumilowym Lesie z Kubusiem Puchatkiem, skosztowania soku z gumijagód podawanych przez Gumisie , spotkania z "nieustraszonym Scooby-Doo", szalonej jazdy z Zygzakiem McQuin'em, także uczestniczenia w balu razem z Kopciuszkiem. "Powyginamy śmiało ciało" z Królem Julianem.Nie zabraknie również naszych ulubionych, ukochanych i wiernych przyjaciół : Myszki Mickey i Kaczora Donalda, Pszczółki Mai i wesołego psa Reksia. Ale można też otworzyć drzwi Wydziału, gdzie Dziekanem jest Różowa Pantera, Ralph Demolka czy Piorun. Wiele się zmieniło, ale jedno nigdy się nie zmieni - to cudowna , szalona osobowość Pana Kleksa, Rektora Akademii i bajecznego przewodnika, który wciąż powiększa się przy pomocy pompki i przykleja kolejne piegi z sejfu Golarza Filipa.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
12 grudnia 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety muszę przyznać, że widowisko mierne. Technicznie wielka wpadka, niedziałające mikrofony, bieganie po scenie w celu usunięcia usterek. Moje dzieci poszły na przedstawienie z powodu Pana Kleksa. Mając do wyboru rewie na lodzie, na którą bilety były w tej samej cenie, wybrały to widowisko bo bardzo lubią Pana Kleksa, a tu rozczarowanie - PANA KLEKSA NIE BYŁO. W zamian pojawił się Mikołaj i to dość marny. "
7 grudnia 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rozczarowanie jeśli chodzi o spektakl. Ceny biletów b. wysokie - można obyło oczekiwać czegoś więcej a nie 3 osób śpiewających non stop piosenki w dodatku do zacinających się mikrofonów.To nie dla dzieci, które po prostu się nudziły, a dodam, że na wielu przedstawieniach już były łącznie z baletem. Zdecydowanie odradzam."
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Grzesiek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko ok. bez problemu i zbędnego biegania za biletami. "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno