KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Russian National Ballet - Kostroma

Russian National Ballet - Kostroma

artyści Russian National Ballet - Kostroma

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.97</b> na 5
Średnia ocena: 4.97 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Jeden z najlepszych zespołów świata - RUSSIAN NATIONAL BALLET . Pomimo, że zespół na światowych scenach występuje dawna to Polskę odwiedzi po raz pierwszy, w listopadzie 2018 r. Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Mojsiejewa i Bieriozką. Zespołem kierują wielcy artyści światowych scen: Elena i Yury Tsarenko oraz Maria Veshkina, a główną ideą, jak im przyświeca jest kultywacja tradycji i wychowywanie młodych pokoleń w szeroko pojętej kulturze i tolerancji. Program prezentowany przez RUSSIAN NATIONAL BALLET, zawiera bogatą historię Rosji pokazaną przy pomocy różnych technik scenicznych. Połączenie lirycznych szkiców z elementami baletu klasycznego, starożytnej epopei rosyjskiej oraz tańca współczesnego ukazuje wspaniałe dziedzictwo wielu pokoleń i narodów. Na scenę wyjdzie 50 wybitnych artystów z niezliczoną ilością kolorowych kostiumów i rekwizytów - to będzie wielkie, niepowtarzalne show. Feria barw i bogactwo dźwięków przeniosą Państwa w inny świat, to będzie niezwykła podróż w czasie, liryczna i nostalgiczna a zarazem ekspresyjna i pełna wigoru
Russian National Ballet - Kostroma - filmy i grafiki
Foto #1 - Russian National Ballet - Kostroma
Foto #2 - Russian National Ballet - Kostroma
Foto #3 - Russian National Ballet - Kostroma
Foto #4 - Russian National Ballet - Kostroma
Foto #5 - Russian National Ballet - Kostroma
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
4 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Lidia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękne widowisko: ciekawy scenariusz, świetna choreografia, fantastyczne stroje, a Tancerze wspaniali . I ta różnorodność rytmów i dynamika i popisy akrobatyczne panów i "płynięcie " pań .. Cudnie . "
4 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"świetne widowisko"
3 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Ada oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały występ. Niezapomniane wrażenia. Chętnie jeszcze raz obejrzałabym ten spektakl. Dziękuję tancerzom. Szkoda,że nie udało mi się kupić ich płyty. "
3 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo piękne tańce, polecam."
3 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Xymena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie bardzo kolorowe i ciekawe również dla dzieci w wieku 6+. W stylu- nasze Mazowsze."
3 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczne widowisko, piękne stroje, wspaniałą choreografia, Tancerze perfekcyjni- wszystko pięknie dopracowane . Polecam- niezapomniane wrażenia."
3 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Inga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe, niezapomniane wydarzenie. Ogrom wrażeń był tak duży, że jeszcze długo po występie pozostał błogi zachwyt. Duży zespół, przepiękne stroje, pięknie tanecznie opowiedziana historia Rosji. Utalentowani tancerze, precyzja i synchronizacja, wielki ukłon w ich stronę. Gorąco polecam."
2 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Lidia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowite, bajkowe, arcymistrzowskie perfekcyjnie i z rozmachem przygotowane show! Widziałam ich występ w Moskwie. U nas jeszcze lepsi:)"
2 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Elwira oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe widowisko, przepiękne stroje i muzyka, perfekcyjne wykonanie."
2 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nieprawdopodobne:)))"
2 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wspaniałe przedstawiawienie! niezwykle tańce, kolory, ubiory... cudowne wrażenia! nogi same mi chodziły...:)) "
2 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Jędrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Prawdziwa sztuka "
2 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie doskonałe pod każdym względem, perfekcja wykonania, przepiękne stroje. Niezapomniane wrażenia. Polecam "
1 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bajeczny spektakl. Arcymistrzostwo artystów, cudowne stroje, scenografia. I jak tu nie kochać takich Tancerek i Tancerzy oraz wszystkich Współtwórców oglądanego przeze mnie widowiska. Każdy powinien to zobaczyć i przeżyć."
1 grudnia 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem troszkę rozczarowana. Po gruzińskim balecie Sukhishvili poprzeczkę mieli postawioną bardzo wysoko. Tylko wspaniali tancerze, bez scenografii, teatralnych sztuczek, tylko Gruzja. Rosja znacznie większa, mająca tak bogatą kulturę, że starczyłoby jej na wiele programów, sięgnęła po wypełniacze. Wyszło typowe komercyjne show, miss masz wszystkiego. Najsłabiej oceniam muzykę. To co rosyjskie robiło wrażenie, tancerze fantastyczni i piękne stroje, reszta budziła konsternację. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno