KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Wielka zabawa TV Puls

Wielka zabawa TV Puls

Sławomir, Cleo, Weekend, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.75</b> na 5
Średnia ocena: 4.75 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, oraz Dolina Charlotty zapraszają w czerwcu na jedyne w swoim rodzaju powitanie lata! "Wielka zabawa TV Puls" to impreza z udziałem takich gwiazd jak: Sławomir, Cleo, Weekend, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak i wielu, wielu innych, które wystąpią w amfiteatrze w Dolinie Charlotty na Wybrzeżu Bałtyckim. Emisja tylko w TV Puls! "Wielka zabawa..." to widowisko rozrywkowe, które dostarczy energii i pozytywnych emocji. Widzowie zgromadzeni zarówno w amfiteatrze jak i przed telewizorami, będą się bawić w rytm najlepszych polskich przebojów i najzabawniejszych skeczy! Na scenie wystąpią uwielbiane przez Polaków gwiazdy muzyki rozrywkowej: Sławomir, Cleo, zespoły Boys, Weekend i Future Folk. Nie zabraknie hitów, które nuci cała Polska jak: "Miłość w Zakopanem", "Megiera", "My Słowianie" czy "Ona tańczy dla mnie". O doskonały humor zadbają również: Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak, Joanna Bartel, Kabaret z Konopi, Teatr Cygański Patrycji Runo, Paweł Gołębski i Antoni Gorgoń Grucha. Będzie wesoło, muzycznie i rozrywkowo! Emisja tylko w TV Puls! Już w czerwcu! Dolina Charlotty położona jest w samym sercu natury nad Jeziorem Zamełowskim, zaledwie kilka kilometrów od bałtyckich plaż i nadmorskiego kurortu Ustka. Leśny Amfiteatr w Dolinie Charlotty stanowi jedną z największych muzycznych atrakcji na Pomorzu. Jego powierzchnia pomieści 10-tysięczną widownię, a występowały tu takie legendarne gwiazdy jak: Carlos Santana, Bob Dylan i Robert Plant.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
11 lipca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dobra zabawa, wszystko ok."
2 lipca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Marika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko super i bez problemów. "
30 czerwca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Lis oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Szybko sprawnie"
30 czerwca 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza w zasadzie bez zarzutu pewną niedogodnością są ławki dzisiejsze standardy wymagają w takich obiektach krzesełek,jak na stadionach poza tym ok."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno