KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Recital piosenek Czesława Niemena

Recital piosenek Czesława Niemena

Kasia Sobczyk, Karina Stanek, Adrianna Rusowicz, Andrzej Szpak, Wojciech Rapa, Grzegorz Szczepaniak, Ewa Gielnik i Anna Kaczerska i inni

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
W trakcie występu szczecińscy muzycy wykonają najbardziej znane i lubiane piosenki Czesława Niemena, takie jak: "Sen o Warszawie", "Wspomnienie", "Jednego serca", "Pod Papugami", "Dziwny jest ten świat" i inne. Koncert wzbogacony zostanie także kilkoma znanymi piosenkami z lat 60. Usłyszymy kompozycje między innymi: Kasi Sobczyk, Kariny Stanek czy Adriany Rusowicz. Piosenki Czesława Niemena śpiewać będzie Andrzej Szpak. Muzykę lat 60. przypomni Wojciech Rapa, Grzegorz Szczepaniak, Ewa Gielnik i Anna Kaczerska. Grać będzie zespół muzyczny L.U.Z. Blues w składzie: Ryszard Nazdraczew, Wojciech Góraj, Maciej Kostański, Zenon Balcerak i Sławomir Jankiewicz.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
20 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5
pl
ŻANETA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert zorganizowany na bardzo dobrym poziomie, przebiegał w miłym klimaciku, świetni wykonawcy i niezapomniane szlagiery znanych wykonawców na długo pozostaną w pamięci. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno