KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Carmen Bella Donna

Carmen Bella Donna

Ewelina Starejki / Anna Rokita, Angelika Kurowska, Marcin Kobierski / Michał Kościuk, Przemysław Redkowski / Marek Kałużyński, Maurycy Popiel / Patryk Kośnicki, Jakub Bohosiewicz / Marek Bogucki

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Niezwykle atrakcyjna autorka poczytnych książek kucharskich, Carmen, uważa, iż "na miłość i na szampana nigdy nie jest za późno". Żyje wg doskonale działającego schematu: "mężczyzn co dwa lata trzeba utylizować". Dniem morderstwa, a zarazem dniem początku nowego romansu, jest zawsze sylwester - tym razem jednak cały plan może wziąć w łeb, gdyż córka Carmen wraca przed czasem do domu, za nią zaś przybywa narzeczony o konserwatywnych poglądach, a za nim jego jeszcze bardziej konserwatywny ojciec. W dodatku kandydat na nowego kochanka może wcale nie być tym, za kogo się podaje, a na ścianie wciąż wisi portret męża Carmen. Przypominająca nieco klasyczne "Arszenik i stare koronki" austriacka komedia kryminalna z rozerotyzowaną bohaterką i wątkiem romansowym, w podwójnie doborowej obsadzie gwarantuje wieczór pełen różnorakich wrażeń. Jak przypomniał Jerzy Pilch w "Dzienniku", komedia, w której nikt nie umiera, zawsze będzie mniej warta od komedii z jednym tylko nieboszczykiem.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny spektakl, mnóstwo humoru i dobrej zabawy. Gorąco polecam."
9 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super sprawna i szybka transakcja!"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno