KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Teatr Piasku - Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej

Teatr Piasku - Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.4</b> na 5
Średnia ocena: 4.4 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Teatr Piasku Tetiany Galitsyny przedstawia niesamowite widowisko sztuk wizualnych, połączone z mistrzowską Grą na Skrzypcach w wykonaniu Oleksandra Bozhyka - Gwiazdy ostatniej edycji programu "Mam Talent"! Zapraszamy na "Piaskowy Koncert Muzyki Filmowej"! Podczas show zobaczycie: mistrzowskie interpretacje utworów filmowych grane na trzech skrzypcach jednocześnie w wykonaniu Oleksandra Bozhyka, pokaz Speed Paintingu w wykonaniu VLODYRa - Najszybszego Malarza na Świecie, pokaz Malowania Światłem, pokaz Malowania Piaskiem w wykonaniu Tetiany Galitsyny - prekursorki Sztuki Malowania Piaskiem w Polsce, ORAZ NIESPODZIANKĘ! PREMIERĘ NOWEGO POKAZU SZTUK WIZUALNYCH w wykonaniu Tony Dreama.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
9 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piaskowy koncert zachwycił mnie i moją 17-letnia corkę. Żałuję, że nie będzie kolejnego koncertu w Toruniu. Zaprosiłabym na niego kolejne osoby. Szczerze polecam koncert."
6 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjne przedstawienie, polecam. "
5 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert godny polecenia - pięknie"
4 listopada 2018
Ocena: 2 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ogólnie jako pokaz umiejętności tworzenia na piasku i wodzie, malowania, to warto obejrzeć. Aczkolwiek koncertem trudno to nazwać. Muzyka z płyt, przy tym dość kiepsko z jakością dźwięku, w tle dogrywa Pan na skrzypcach na żywo, ale gdzieś w tle akompaniamentu tak głośnego, ledwo je słychać. Ogólnie jako pokaz ciekawe, ale do koncertu to raczej daleko. Bilety też stosunkowo drogie jak do oferowanej atrakcji. "
4 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Kinga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno