KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Poliż Stand Up + Jim Williams

Poliż Stand Up + Jim Williams

Jim Williams ,Mariusz Kałamaga, Robert Korólczyk, Marcin Zbigniew Wojciech,

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Witajcie w 2014! W roku nowych atrakcji dla fanów Stand-up'u we Wrocławiu. Famous Jim Williams i World Wide Comedy po raz pierwszy wyjdą poza ramy anglojęzycznych show i zaproszą na wieczór stand-upu po polsku, na którym wystąpi czołówka polskiej komedii i kabaretu.
Poliż Stand Up + Jim Williams - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
29 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysiek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny występ wszystkich uczestników. Osobiście preferuję Jima występującego w ojczystym języku, ale wydarzenie w całości rewelacyjne. Polecam!"
29 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sam występ rewelacyjny. Część co prawda już słyszałem w TV lub na YouTube ale to nie to samo co na żywo. Jedynie do czego mogę się doczepić to organizacja w klubie Bezsenność we Wrocławiu. Kompletne dno, zero przygotowania. Człowiek przychodzi i musi sobie samemu zorganizować stolik i krzesła żeby można było gdziekolwiek usiąść. Bieganina po klubie żeby znaleźć krzesło... Ponadto jak się dowiadywałem nie było możliwości wyboru miejsc co jest kompletną bzdurą gdyż były rezerwacje..."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno