KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Mistrzowska Akademia Miłości

Mistrzowska Akademia Miłości

Podejście do kwestii kobiecości i męskości oraz relacji między obiema płciami w sferze fizycznej, psychicznej i duchowej

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>3.6</b> na 5
Średnia ocena: 3.6 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Mistrzowska Akademia Miłości (MAM) to rodzaj "latającego uniwersytetu", który promuje tradycyjne - lecz atrakcyjnie przedstawione - podejście do kwestii kobiecości i męskości oraz relacji między obiema płciami w sferze fizycznej, psychicznej i duchowej. Sztandarowym działaniem Akademii są nowoczesne widowiska edukacyjne. To rodzaj multimedialnego talk-show dla wymagających z elementami teatru, filmu, mini wywiadami ze zwykłymi-niezwykłymi bohaterami i z wypowiedziami ekspertów, którzy porządkują poruszane zagadnienia. W przedsięwzięcie to zaangażowani są: psycholodzy, psychiatrzy, pedagodzy, socjolodzy, doradcy rodzinni, mediatorzy, seksuolodzy, aktorzy, dziennikarze, graficy oraz grono sympatyków MAM w Polsce. Ważnym elementem spotkań jest żywy udział publiczności, która zadaje pytania. Atrakcyjność widowisk MAM polega na tym, że duża dawka konkretnej, praktycznej wiedzy o kobietach i mężczyznach przekazywana jest w dowcipny i prosty sposób w sympatycznej, życzliwej atmosferze. Twórczynią i spirytus movens Akademii jest Mira Jankowska, producent i gospodyni widowisk edukacyjnych oraz autorka cyklu audycji w radiu PLUS "Kochaj i rób, co chcesz, czyli Mistrzowska Akademia Miłości".
Mistrzowska Akademia Miłości - filmy i grafiki
Foto #1 - Mistrzowska Akademia Miłości
Foto #2 - Mistrzowska Akademia Miłości
Foto #3 - Mistrzowska Akademia Miłości
Foto #4 - Mistrzowska Akademia Miłości
Foto #5 - Mistrzowska Akademia Miłości
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
24 lutego 2014
Ocena: 2 na 5
pl
teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"O miłości małżeńskiej bez Boga? Sama psychologia bez Boga na niewiele sie zda."
24 lutego 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam. Sprawnie i dobrze załatwione."
24 lutego 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nienarzucająca się forma widowiska, która dotyka płaszczyzny naszego wnętrza i to my sami decydujemy o tym, czy jakieś zmiany chcemy wprowadzać w nasze życie by mogło być lepsze, pełniejsze. Człowiek boi się każdej zmiany, nawet tej na lepsze, jednak idąc za słowami Jana Pawła II nie bójmy się wypływać na głębię."
24 lutego 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wyszłam po 40 minutach zażenowana poziomem widowiska."
24 lutego 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Kamila oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Interesujace tematy, ciekawe prowadzenie, różne spojrzenie zaproszonych gości - zero nudy, przypomnienie niby oczywistych spraw... a jednak nie :)"