KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
World-Wide Comedy

World-Wide Comedy

Jakub Pychynsk, Peter la Villa, Christian A. Dumais, Gaweł Feliga, Famous Jim Williams

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.5</b> na 5
Średnia ocena: 4.5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Miłość unosi się w powietrzu. Zapach słodkich perfum, czekoladek, romansu, feromonów, alkoholu, potu, wstydu, rozpaczy i łez, połączonych w przepyszny, prześmieszny komediowy koktajl, podany na żywo już 11 lutego w Mleczarni. World Wide Comedy przedstawia topowych wrocławskich komików stand-up, którzy podzielą się z wami walentynkowymi historiami pełnymi seksu, miłości i rozczarowania. Zabierz kogoś na randkę. Zabierz samego siebie na randkę. A tam, zabierz nawet chusteczki na randkę. Zasłużyły.
World-Wide Comedy - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
12 lutego 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jim Williams i przyjaciele jak zawsze na poziomie. Polecam każdemu, kto ma choć odrobinę poczucia humoru. Oczywiście trzeba znać angielski."
12 lutego 2014
Ocena: 4 na 5
pl
Artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było tak, jak miało być - śmiesznie z pieprzem. Co prawda ból ze śmiechu mnie nie bolał, ale kilka salw śmiechu było"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno