KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Atrakcyjny Kazimierz

Atrakcyjny Kazimierz

Jacek "Atrakcyjny Kazimierz" Bryndal, Andrzej Kobra Kraiński, Piotr Wysocki

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.75</b> na 5
Średnia ocena: 4.75 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Są daty, których nie zapomina się nigdy, a z pewnością nie więcej niż raz. Tak też jest z Dniem Kobiet 8 marca - nie dość, że się o nim pamięta, to rokrocznie się go wręcz świętuje. Może nie z taką pompą jak 25 lat temu, jednakże panowie wciąż podkreślają oddanie i uczucie, jakim darzą swoje wybranki, obdarowując je przeróżnymi podarkami. Jednak co zrobić, by ten dzień nie był taki sam co roku? Co ofiarować kobietom, by wywołać uśmiech na ich twarzach? Inspiracji można zasięgnąć u naszych europejskich sąsiadów? Włosi wręczają gałązki akacji srebrzystej. Rosjanie dołączają do tego czekoladki. Serbowie i Węgrzy obdarowują kwiatami, nie tylko wybranki serca, ale również pracownice. W Portugalii i Rumunii kobiety świętują ten dzień na przyjęciach w damskim gronie. A w Polsce? skończyła się era goździków i rajstop z kiosku. Mężczyźni wykazują się bogatszą wyobraźnią, a kobiety stawiają większe wymagania. Dwór Artusa również służy inspiracją proponując w ramach kobiecego święta - koncertowy wieczór wraz z Atrakcyjnym Kazimierzem i jego najnowszym materiałem z płyty Sex na raz. Płyta Sex na raz to weselsza twarz braci Bryndali - Rafała, autora tekstów i Jacka, wokalisty i lidera. Czekaliśmy na nią aż 9 lat, ale warto było!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
11 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To było znakomite wydarzenie muzyczne. Lubię, kiedy artysta cieszy się na spotkanie z publicznością. Poza tym ta cena biletu! Rewelacja!! Mogłam pójść z córką:-)"
9 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Doskonała muzyka,fantastyczne teksty (ukłon w stronę Rafała!), inteligentny dowcip, skromny,utalentowany wokalista. Było wszystko czego można oczekiwać po dobrym wydarzeniu rozrywkowym. "
9 marca 2014
Ocena: 4 na 5
pl
Irena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie jestem "fanem" "Atrakcyjnego Kazimierza", koncert podobał się, poza realizacją dźwięku,"
9 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo sympatyczny muzycznie wieczór, zespół jak zawsze w super formie !!! "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno