KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Edith Piaf i przyjaciele

Edith Piaf i przyjaciele

Maria Czechlewska

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.62</b> na 5
Średnia ocena: 4.62 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Edith Piaf - Edith Wróbelek, jak ją nazwano w młodości z powodu niskiego wzrostu i niewielkiej postury to słynna francuska piosenkarka, która już za życia stała się legendą. Swoja karierę rozpoczęła na paryskich ulicach skąd trafiła na najsłynniejsze światowe sceny. Obdarzona niezwykle silnym, pełnym ekspresji i dramatyzmu głosem olśniła cały świat. Jej nostalgiczny, wręcz dramatyczny repertuar inspirowany był prostą filozofią: kochać i śpiewać. Do najpopularniejszych utworów z twórczości Edith Piaf należą: " L'accordeoniste", " La vie en rose '', " Milord '', " Padam, Padam '', " Je ne regrette rien ". Te utwory zaliczono do klasyki francuskiej piosenki, ale czy tylko do francuskiej? Mody i upodobania muzyczne się zmieniają, ale moda na Edith Piaf wciąż trwa, i to nie tylko nad Sekwaną. W hołdzie dla Edith Piaf postanowiliśmy stworzyć koncert poświęcony twórczości tej wielkiej, niezapomnianej artystce. Koncert przepełniony atmosferą paryskich ulic połowy XX wieku, koncert, który na zawsze pozostanie w Państwa pamięci. Kilka utworów wykonanych w czasie koncertu pochodzi z repertuaru jej największych przyjaciół z francuskiej bohemy.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
18 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
DOROTA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wyjątkowe, piękne chwile."
18 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Nela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"rewelacja , śpiew na poziomie światowym - obydwa głosy powodowały gęsią skórkę , brakowało tylko konferansjera , który powinien wprowadzić widza i powiedzieć cos o wspaniałych muzykach , o których na dobrą sprawę nic nie wiedzieliśmy"
18 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert, przeniósł mnie na ulice przedwojennego Paryża. "
18 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert, choć bez scenerii i konferansjera REWELACYJNY. Zdecydowanie dla wrązliwych... "
17 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Jan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert Wspaniały. Cudowny głos solistki sprawił, że przeniosłem się w ciągu dwóch godzin do ukochanego Paryża Edit Piaf. Wirtuozeria muzyków dopełniła cały koncert. Spektakl wart polecenia!!!"
17 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert super.Brak konferansjera"
17 marca 2019
Ocena: 1 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kiepskie,totalnie bez klasy."
17 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo mi się podobało, szczególnie zespół instrumentalny!"
17 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Leszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert. Jeżeli komuś brakowało scenografii i konferansjerki to znaczy, że ma kiepską wyobraźnię. Sama muzyka i piosenki, wirtuozeria wykonania zupełnie wystarczały. Wystarczyło przymknąć oczy, wsłuchać się w wykonawców i już było się w Paryżu"
17 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
DOROthee oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem pod ogromnym wrażeniem Solistów! Merci pour une belle soiree. "
14 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Edyta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koszmar. Wokalistka wspaniała ale w ciagu 2 godzin zaśpiewała 4 piosenki . Śpiewał pan beznadziejnie i słuchało sie muzyki . O edith Piaf to nie ma o czym mowić . Naciągactwo . "
14 marca 2019
Ocena: 4 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dobry koncert!!"
14 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Uczta dla ucha jeśli chodzi o muzykę i śpiew.Gorąco polecam.Natomiast brakowało mi bardzo konferansjera.A minimum trzech słów wypowiedziach przez Panią Marię dobry wieczór i dobranoc. Anna"
13 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mdły bez wyrazu koncert. Brak narracji, surowe dwa rzędy grajków, bez jakiejkolwiek scenerii, dalekie były od próby stworzenia paryskiego klimatu tak bliskiego Edith Piaf. Do tego cena biletu w ogóle nieadekwatna do wartości tego przedstawienia. Za to solistka miała przepiękny głos, ale cała oprawa zaciera dobre wrażenie.jestem zniesmaczona i rozczarowana niestety."
13 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Wojciech oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fajna zabawa - instrumentaliści na 5 wokalistka na 5 "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno