KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Kolega Mela Gibsona - Teatr Bo Tak

Kolega Mela Gibsona - Teatr Bo Tak

reż. Paweł Szumiec

kategoria
1
wydarzenie
Średnia ocena: <b>4.47</b> na 5
Średnia ocena: 4.47 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Od Autora: "Miałem kiedyś przyjemność pić wódkę ze Znanym Aktorem. Przez pierwsze pięć kieliszków Znany Aktor imponował, błyszczał, bił blaskiem, robił wrażenie i świecił się jak nieupudrowane czoło w reflektorze punktowym. Przez drugie pięć kieliszków opowiedział wszystkie możliwe kawały i anegdoty. Przez kolejne pięć dogłębnie przedstawił swój cały burzliwy życiorys. Przez następne pięć dochodził do wniosku, że wszystko to nie ma sensu, świat jest do dupy, a jego nikt nie docenia należycie. Później - klasycznie - taksówka, rzyganko i wielkie wygrażanie pięścią, że on jeszcze wszystkim pokaże. Przez cały wieczór powiedziałem może ze dwa zdania. Znanemu Aktorowi absolutnie to nie przeszkadzało. W imię źle pojmowanego odwetu przestałem go także słuchać. Nie przeszkadzało mu tu tym bardziej? Byłem absolutnie zafascynowany. Facet miał tak nadmuchany balonik próżności, że śmiało mógłby się zgłosić do zawodów o Puchar Gordona Benneta. Byłoby grzechem zaniechania odpuścić taki temat i taką postać. Stąd pierwszy impuls, stąd pomysł na bohatera - czyli w monodramie rzecz absolutnie kluczową. Natomiast pójściem na łatwiznę byłoby doszukiwanie się w głównym bohaterze konkretnej postaci. Nie tędy droga, nie o to chodzi. Czerpałem ze swoich branżowych kolegów i znajomych pełnymi garściami, z siebie brałem chyba najwięcej. Nie chciałem też bohatera w żaden sposób oceniać.. tę przyjemność i to dobre prawo zostawiam Widzowi, zdając sobie pokornie sprawę, że i na głowę autora też niejeden grom poleci. Szanowny Widzu, czyń swoją powinność, oceniaj, krytykuj, dyskutuj, spieraj się, śmiej, klaszcz i protestuj! W rolę Feliksa Rzepki wcieli się Marek Kępiński, spektakl wyreżyserował Paweł Szumiec, sample i skrecze:) Jarosław Babula. Z życzeniami spędzenia udanego wieczoru w Teatrze Bo Tak."
Tomek Jachimek
23 marca 2018
godz. 19:45

Kolega Mela Gibsona - Teatr Bo Tak

Ceny biletów:
od 25 do 35 PLN
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
8 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Janina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pan Marek Kępiński nie zawiódł i tym razem. Trzeba przyznać, że sztuka dobrze napisana. Sama przyjemność oglądania, słuchania i coś do myślenia...."
1 marca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"świetna gra Pana Marka! "
29 lutego 2016
Ocena: 2 na 5
pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Średniozabawna sztuka, zagrana niestety na średnim poziomie przez Pana Marka Kępińskiego - widywałam go bardziej zaangażowanego w grę aktorską"
29 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Anita oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne przedstawienie, dobra gra aktorska, zostanie w pamięci na długo :-)"
29 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam gorąco. Ciekawa, pozytywna i pełna humoru sztuka. Spędzony czas pełen dobrych emocji."
12 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny spektakl - do dzisiaj na wspomnienie pojawia się uśmiech na mojej twarzy. Pozdrawiam Pana Feliksa serdecznie. Polecam !!!!! "
2 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"bardzo dobre wykonanie Pana Marka powoduje ciepły i pozytywny odbiór sztuki. Rzepka w jego wykonaniu to fajny i przyjemny sposób spędzenia wolnego czasu.Polecam !"
1 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Leszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cieszę się, że mamy w Rzeszowie kolejną placówkę teatralną. Na pewno tu jeszcze zaglądnę. Przyjdę chętnie nawet na oklepanego "Cyrano de Bergeraca". Byłem pozytywnie zaskoczony salą, w której panuje naprawdę teatralna atmosfera. Sztuka udana, dobra gra aktorska, nie dopatrzyłem się aż tylu pomyłek, co p. Miśka. Pozdrawiam p. Marka Kępińskiego i cały Zespół."
1 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo miłe wrażania artystyczne, przyjazna i serdeczna atmosfera. Polecam !!!!!"
1 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Józef oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było bardzo fajnie, śmiesznie. Na koniec owacja na stojąco, wiec reszta sali chyba podzielała moją opinię :)"
19 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
pikardyn1970 oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sylwester pierwsza liga! Bez pompatycznych fajerwerków, w bardzo fajnej atmosferze, sztuka niezła, dla mnie mocno refleksyjna, choć nie zabrakło momentów, w których brzuch ze śmiechu wariował.."
29 listopada 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Miśka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Monodram pełen przejęzyczeń i pomyłek. W mojej ocenie sztuka słaba, nie wznosi na wyżyny, nie czyni refleksji. Jednak większości publiki się podobało. Widownia żywo reagowała na przytaczane anegdoty i perypetie Feliksa Rzepki. A może jestem klasycznym odbiorcą - impotentem?"
18 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Martyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne przedstawienie! Dobry tekst (bardzo "życiowy"), przezabawna interpretacja pana Marka. Ani przez chwilę się nie nudziłam."
17 marca 2014
Ocena: 4 na 5
pl
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gra aktorska pana Marka Kępińskiego świetna. Ogólne wrażenie psuje sala Instytutu Muzyki, której brak teatralnej atmosfery zwłaszcza, że oświetlenie było stanowczo za jasne. Jestem przyzwyczajony do tego, że w teatrze jest jasno na scenie, a na widowni panuje mrok. Publiczność zachowywała się chwilami zbyt żywiołowo jak przystało na teatr (oklaski w trakcie przedstawienia)."
17 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Kajetan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niemal dwie godziny świetnej zabawy (a po przedstawieniu jednak refleksji że satyra satyrą a życie życiem - a to życie aktorzy mogą mieć jednak mało różowe). Wielki szacunek i ukłony dla pana Marka Kępińskiego ! "