KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Purplesnake

Purplesnake

Styczyński&Lekki&Mastalerz

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.5</b> na 5
Średnia ocena: 4.5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Jerzy Styczyński & Piotr Lekki& Robert "Sierściu" Mastalerz. Muzycy pierwszy raz wystąpili wspólnie na dziesięcioleciu duetu "PiS", w krakowskim klubie "Drukarnia". Spontaniczne pojawienie się Jurka Styczyńskiego, zaowocowało nawiązaniem stałej współpracy.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
19 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, dynamiczny wokal. No i Jerzy - klasa sama w sobie. Szkoda tylko, że tak mało zagrali starych Purpli. Więcej takich koncertów!!!"
16 lutego 2019
Ocena: 4 na 5
pl
Jakub oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miło usłyszeć zaś utwory, których whitesnake czy Deep Purple nie wykonują na swoich koncertach. Pomysł fajny i miło się słuchało. Technicznie zaś... wokalista często nie wyciągał wokalnie tego co Coverdale; nie mówiąc o Gillanie czy Turnerze. Ilu wokalistów by podołało? niewielu. Utwór zaś AC/DC zaśpiewał pięknie aż ciary przeszły :) Gitarzyści super. I Pan profesor Jerzy :) Technika, szybkość, styl. Mógłby grać nieprzygotowany, nie znać akordów, czasem utworów, a i tak mu wszystko wyjdzie :)"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno