KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Yellow Horse

Yellow Horse

Yellow Horse

kategoria
1
wydarzenie
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Yellow Horse to trio nawiązujące klimatem i duchem do przepięknej dekady lat siedemdziesiątych i nie tylko... Muzyka zespołu to nieoczekiwane zderzenie przebojowości Creedence Clearwater Revival z liryzmem Uriah Heep i swojskością Neila Younga. Ich debiutancki album Lost Trail łączy w sobie chwytliwe refreny i ciepłe brzmienia instrumentów akustycznych a nad wszystkim unosi się duch hippisowskiego rocka. Klimat muzyki tworzonej przez Żółtego Konia przywołuje prerie Arizony, ale też... nasze Bieszczady.
25 kwietnia 2019
godz. 18:00

Yellow Horse

Ceny biletów:
od 25 do 30 PLN
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
14 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Stanisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Klimatyczne miejsce, fajny koncert."
14 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
IWONA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Energetyczne ,fajne granie - takie na wspomnienie lat 70. Koncert bardzo obfity w muzykowanie. Polecam wszystkim na naładowanie energii."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno