KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Marta Szefke Trio - Today I Sing The Blues

Marta Szefke Trio - Today I Sing The Blues

Marta Szefke, Dmytro Poeta, Filip Arasimowicz

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Marta Szefke - wokalistka bluesowa i jazzowa, kompozytorka, autorka tekstów, pedagog, trener wokalny. Absolwentka kierunków wokalistyka jazzowa na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyła również budownictwo na Politechnice Gdańskiej, co z powodzeniem wykorzystuje na koncertach, budując odpowiednią atmosferę :) Z toruńskim zespołem bluesowym Tortilla występowała na scenach klubowych i festiwalowych w całej Polsce, m.in. podczas Komeda Jazz Festival, Toruń Blues Meeting, Galicja Blues Festival, w tym z legendami polskiego jazzu - Wojciechem Karolakiem oraz Markiem Stryszowskim (Laboratorium). W maju 2016 roku założyła zespół Marta Szefke Groove Band, z którym wykonuje własne kompozycje. Grupa zadebiutowała w finale Polish Blues Challenge w ramach Suwałki Blues Festival (2016), a już rok później wystąpiła na XIV Gdynia Blues Festival. Zespół zagrał również koncert dla gdańskiej edycji SOFAR.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
13 maja 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Jadwiga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały występ. Piękny bluesowy głos Pani Szefke, świetni instrumentaliści - uczta dla ducha i ucha. Udany wieczór. "
13 maja 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny natrój, porywające improwizacje na pianinie i basie, wokal pelen pasji powodował ciarki na plecach. rewelacyjny koncert, podroz do czasow, ktorych nie mam okazji pamietac, czekam na kolejny. polecam fanom klasycznego bluesa"
6 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Sława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert świetny, szczególnie druga część i autorskie utwory pani Marty. Brakuje na stronie informacji o ilości biletów- wolnych miejsc.. Namówiłabym znajomych (świetny pretekst do spotkania ). A tak kupiłam 4 i cieszyłam się ,że jeszcze dostałam."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno