KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Paweł Izdebski & Kasia Mazurkiewicz

Paweł Izdebski & Kasia Mazurkiewicz

Paweł Izdebski, Kasia Mazurkiewicz

kategoria
1
wydarzenie
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Paweł Izdebski - Wokalista, gitarzysta, piosenkopisarz i youtuber. Tworzy własny samozwańczy gatunek muzyczny; Bluepop, który jest połączeniem muzyki alternatywnej, akustycznej i bluesowej opartej na popowych brzmieniach gitary. Ma za sobą występ na takich festiwalach jak Rawa Blues Festival czy Międzynarodowy Festival FAMA. W 2017 wydał swoją EPkę pt. "Książę Naiwności", dzięki środkom zebranym w kampanii crowdfundingowej. Wokalista Studio Accantus. Od czerwca aktor w spektaklu "Once" wystawianym przez Teatr Muzyczny Roma. Kasia Mazurkiewicz - Absolwentka klasy fortepianu PSM II st. im. J. Elsnera oraz klasy skrzypiec w POESM nr 1 w Warszawie. Ukończyła z Wyróżnieniem czteroletni kurs Improwizacji Fortepianowej w Fundacji "Bednarska" w klasie prof. S. Esztenyiego. Laureatka nagród takich jak Nagroda Specjalna dla Akompaniatora na Festiwalu Piosenki Jeremiego Przybory w Kutnie, Nagroda Specjalna im. Konstantego Przybory, czy Grand Prix oraz Nagroda za najlepszą aranżację na Festiwalu Piosenki Musicalowej im. Georga Gershwina. Od ponad roku jest członkiem zespołu Studio Accantus.
9 czerwca 2019
godz. 18:30

Paweł Izdebski & Kasia Mazurkiewicz w Bydgoszczy

Ceny biletów:
od 35 PLN
Paweł Izdebski & Kasia Mazurkiewicz - filmy i grafiki
Foto #1 - Paweł Izdebski & Kasia Mazurkiewicz
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
7 maja 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko super!:)"
6 maja 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było cudnie, magicznie, nastrojowo i śmiesznie :) Świetny duet:) wspaniała uczta dla ucha (to pianino, gitarki małe i duże…"
23 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Asia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert! Było dużo śmiechu, trochę smutków, ale wszystko to było przypieczętowane wspaniałą osobą Pawła :) wielkie gratulację dla pianistki, która też tam robi niezłą robotę! "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno