KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
WINO-GRANIE unplugged: Paulina Przybysz

WINO-GRANIE unplugged: Paulina Przybysz

Paulina Przybysz, Marek Pędziwiatr

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.33</b> na 5
Średnia ocena: 4.33 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
W kwietniu po raz kolejny do Dworu Artusa zawita Wino-Granie. Akcja społecznościowa, która ma za zadanie propagować kulturę picia wina, dostarczać pretekstów do spotkań z bliskimi oraz wzbogacać wiedzę na temat win. A to wszystko podczas "muzycznej podróży" po winnicach całego świata i inspiracją płynącą ze siesty zarówno w kontekście muzycznym, jak i aktywnego odprężenia. W Dworze Artusa nie tylko będzie można skosztować doskonałych win (w tym miesiącu rejonem świata, z którego kosztować będziemy wina zostało Chile), ale także posłuchać w akustycznym wydaniu niezwykłej wokalistki - Pauliny Przybysz. Artystka znana jest z projektów Sistars, Pinnawela, Rita Pax i Archeo. Na koncercie z cyklu Wino-Granie usłyszymy piosenki, które nagrywała od początku muzycznej działalności. Zabrzmią m.in. Siła sióstr, AEIOU, Pinnawelowe Renesoul i Soulahili; tego dnia spodziewać sie możemy również cytatów z materiału zespołu Rita Pax. Publiczność Dworu Artusa będzie miała szansę usłyszeć niepublikowane dotąd, jeszcze "ciepłe" piosenki. Wokalistka na nowo zaaranżuje także ulubione utwory innych artystów. Artystce będzie towarzyszył pianista Marek Pędziwiatr (Night Mark Electric Trio, Archeo, Electro-Acustic Beat Sessions).
WINO-GRANIE unplugged: Paulina Przybysz - filmy i grafiki
Foto #1 - WINO-GRANIE unplugged: Paulina Przybysz
Foto #2 - WINO-GRANIE unplugged: Paulina Przybysz
Foto #3 - WINO-GRANIE unplugged: Paulina Przybysz
Foto #4 - WINO-GRANIE unplugged: Paulina Przybysz
Foto #5 - WINO-GRANIE unplugged: Paulina Przybysz
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
8 maja 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Miśka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bylo super:)) Paulina grała świetnie i nawiązała kontakt z publicznościa a Pani która sprzedawała wino super doradziła przy jego wyborze.Wiecej takich koncertów :) chillout pełnym kieliszkiem :))"
5 maja 2014
Ocena: 3 na 5
pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert średni - Paulina nie nawiązała żadnego konkaktu z publicznością, śpiewanie do laptopa przy stoliku - nie tego się spodziewałam. Świetnie za to spisał sie Marek Pędziwiatr, widać, że kocha to co robi. Sama idea wino-grania ok, aczkolwiek pani sprzedająca wino nie miała zielonego pojęcia co serwuje."
1 maja 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Kikibe oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ta kobieta daje dużo radości :-) Fajnie eksperymentuje z muzyką/głosem. Miły kontakt z publicznością :-) i świetne poczucie humoru - ciepły luzik. Za to wszystko ją cenię! Trzym się PP :-D"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno