KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Bernard Dornowski ex Czerwone Gitary

Bernard Dornowski ex Czerwone Gitary

Bernard Dornowski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Kto nie zna takich przebojów jak choćby: "Nie zadzieraj nosa", "Takie ładne oczy", "Anna Maria" czy "Biały krzyż", które wylansował zespół "Czerwone Gitary"... Jednym z założycieli i wieloletnim członkiem tej legendarnej grupy muzycznej był gitarzysta i wokalista Bernard Dornowski. Dziś występuje on jako "Bernard Dornowski ex Czerwone Gitary", by - jak podkreśla - złote przeboje lat 60-tych i 70-tych mogły nadal bawić i roztaczać klimat, który łączy skutecznie pokolenia dawnych i dzisiejszych nastolatków.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
27 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Kazimierz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To był niezapomniany wieczór wspomnień i wzruszeń. Udało mi się nawet uścisnąć dłoń p.Bernarda."
26 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, przez chwilę znowu byłam młoda, świetnie się bawiłam, Bernard Dornowski ciągle w formie, grupa wzmocniona dobrymi muzykami."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno