KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Dieta Cud

Dieta Cud

Ewa Ziętek, Adrianna Biedrzyńska, Ewa Dałkowska, Ewa Kuklińska, Grażyna Barszczewska, Halina Sammler-Kotys, Alicja Dąbrowska, Halina Rowicka, Mimi Kokoski, Maria Bujas

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>3.4</b> na 5
Średnia ocena: 3.4 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Akcja sztuki dzieje się w ciągu dwóch ostatnich dni na planie reality show "W domu Slim Brothera". Trzy finalistki walczą o wielką wygraną, która oprócz pokaźnej kwoty przynieść ma zwyciężczyni sławę, status gwiazdy i dostatnie życie. Bohaterki: Pani Columbo, Pani Doktor i Lidka pod wodzą demonicznej instruktorki Ewy Fitness przygotowują się do finałowego odcinka "na żywo". Podczas transmisji, telewidzowie za pośrednictwem smsów wybiorą "Miss Fitness". Regulamin programu najwięcej szans daje uczestniczce, która straciła najwięcej kilogramów w myśl zasady "im mniej - tym więcej". Jesteśmy świadkami heroicznej walki każdej z nich o stratę choćby kilku gramów. Panie nie rezygnują też z nieuczciwych chwytów wobec konkurentek w myśl innej zasady: "cel uświęca środki". Dopiero nieprzewidywane zdarzenie na planie zmusza zwaśnione trzy strony do solidarnej walki o szczęśliwy finał.
Dieta Cud - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
7 stycznia 2013
Ocena: 5 na 5
pl
Waldek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bbawiłem się super, Pani Kuklińska oraz Pani Biedrzyńska rewelacjyjne na scenie. Sztuka utrzymana w klimacie słynnego Big Brothera - gorąco polecam . WARTO OBEJRZEĆ!!!"
11 grudnia 2012
Ocena: 5 na 5
pl
Mirek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Taka forma sprzedaży biletów jak najbardziej , coś nowego bez większych problemów. Myśle że warto by rozpropagować. Zapewne skorzystam w przyszłości. "
11 grudnia 2012
Ocena: 1 na 5
pl
Rencia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl beznadziejny, mam wrażenie że zrobiony tylko i wyłącznie dla kasy!"
11 grudnia 2012
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bawiłam się doskonale, gorąco polecam"
11 grudnia 2012
Ocena: 1 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było to najgorsze przedstawienie,jakie widziałem dotychczas.Brak tempa akcji beznzdziejny, scenariusz, obsada nie dobrana szczególnie p. Kuklińska niestety to nie jest aktorka, a i tancerka juz nie ta. Po prostu żenada."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno