KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
The Southern Brothers

The Southern Brothers

The Southern Brothers

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4</b> na 5
Średnia ocena: 4 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
The Southern Brothers grają southern-rock'a, blues-rock'a country-rock'a oraz inne soulowe, południowe dźwięki z lat 70-tych i 80-tych. Wszyscy z "the Brothers" są bardzo osłuchani w uluubionej stylistyce i wychowali się na muzyce zespołów widocznych powyżej oraz wykonawców takich jak: Jimi Hendrix, Johnny Cash, the Eagles, Ram Jam, Black Sabbath, the Allman Brothers, Tom Petty, Stevie Ray Vaughn, AC/DC, Led Zeppelin, & the Doobie Brothers.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
1 kwietnia 2019
Ocena: 2 na 5
pl
Wojciech oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert miał się rozpocząć o 20.00, wystartował dopiero ok. 21.30 Muzyka całkiem soczysta, ale wokalista słaby. Brak kontaktu z publicznością."
1 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Halina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gorąco polecam udział w podobnych wydarzeniach. Niepowtarzalna atmosfera, dobra muzyka i doskonała obsługa sprawiła, że chętnie odwiedzę ten klub kolejny raz."
31 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Pawel oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Git!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno