KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Master of SEX

Master of SEX

Interaktywny, pełen humoru seans koedukacyjny typu One Man Show - Grzegorz Kordek

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.29</b> na 5
Średnia ocena: 4.29 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
"Master of SEX" to kolejny interaktywny, pełen humoru seans koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz napisało samo życie. Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące seksu. Tym razem poznasz "Klucz do niesamowitego seksu" Kiedy uczestnicy moich szkoleń są proszeni o opinie, zazwyczaj sesje dotyczącą seksu określają jako ich ulubione - no bo kto by tego nie chciał? Jednym z największych problemów w małżeństwie jest dziś podejście do seksu. Każdego dnia jesteśmy bombardowani seksem w reklamach, filmach, wiadomościach. Podobno nasze pokolenie jest społeczeństwem najbardziej wykształconym seksualnie w historii. Więc dlaczego w małżeństwie pary mają go mniej niż kiedykolwiek wcześniej? W swoim humorystycznym stylu, Grzegorz pokazuje: Co najbardziej destrukcyjne wpływają na intymną relacje? Dlaczego mężczyźni lub kobiety nie mają ochoty na sex? Jak rozbudzić wzajemnie pożądanie? Poznasz pięć kroków aby osiągnąć fantastyczne życie seksualne. A na koniec poznasz "Klucz do niesamowitego seksu" DLA KOBIET jest to niepowtarzalna szansa, by ktoś inny w dobitny, zrozumiały dla mężczyzny sposób przekazał to wszystko, co powinien wiedzieć na temat Twoich potrzeb w sypialni, a Ty nigdy byś tego mu nie powiedziała. DLA MĘŻCZYZN jest to szansa, by poznać PRAWDZIWE intymne potrzeby kobiet. oraz okazja odbycia podróży w dziwny i fascynujący świat kobiecego umysłu bo seks u kobiety zaczyna się w głowie. oraz by zostać zostać Master of SEX

Po zakupie biletu należy zarejestrować się na stronie: http://grzegorzkordek.pl/rejestracja-kuponow/.
Master of SEX - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
24 września 2018
Ocena: 2 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Po pierwsza wielkie rozczarowanie. 1-informacje, które zostały przedstawione to poziom dzisiejszych nastolatków, nie jest to autorytet w tej dziedzinie. 2-sposób przedstawienia bardzo slaby prowadzący próbował być śmieszny, co udawało się z marnym skutkiem, a raczej nie udawało się rozmieszać widowni. Ja i moja zona byliśmy bardzo rozczarowani, za te pieniądze trzeba było lepiej iść na dobra kolacje z dobrym winem i mieć wiele więcej zabawy razem. "
23 września 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Lukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Połączenie stand up z jakąś formą wykładu to ciekawy pomysł a temat jeszcze lepszy. Show zabawne, sporo tzw. prawd życiowych i do tego Pan Grzegorz prowadzący, spoko facet. Do minusów bym zaliczył pojawiające się dłużyzny w trakcie występu"
8 września 2018
Ocena: 2 na 5
pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wielkie rozczarowanie. Za 67 zł spodziewałem się ciekawej merytoryki, a dostałem gadaninę na poziomie podpitego wujka u cioci na imieninach. Jechanie stereotypami i ogólnikami można było skrócić do 15 min, a nie wydłużać show do 2h. Rozumiem sam zamysł materiału, ale jego treść pozostawia wiele do życzenia. Pan Grzegorz jak najbardziej w porządku gość :) "
5 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Halina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Popieram wszystkie pozytywne komentarze, zabawnie i "prosto w oczy" i tak trzymać panie Grzegorzu. Mogłoby być trochę dłużej(niech dotrze do świadomości) Halina "
2 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Mateusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Coś innego niż spektakl, mała grupka ludzi, ogólnie fajnie, na luzie i ze śmiechem ale na poważne tematy. Polecam. "
31 sierpnia 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam zarowno parom jak i singlom. Świetna zabawa. "
30 sierpnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Z uśmiechem o ważnych sprawach. Świetna zabawa! Polecam tym którzy chcą się dowiedzieć czegoś już oczywistego co tak na prawdę wcale takie oczywiste nie jest! "
17 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było fantastycznie! Polecam"
15 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Interesujące - można się czegoś dowiedzieć, pośmiać;) Warto przemyśleć i wprowadzić porady w życie:) Ciekawe są różnice w postrzeganiu świata przez kobiety i mężczyzn:) Podobało mi się, więc polecam!"
15 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Sławomir oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Superrr, polecam gorąco ;) Chętnie zobaczymy pozostałe seanse:)"
15 marca 2018
Ocena: 1 na 5
pl
Mateusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż moja ocena jest w pełni subiektywna i nie ma na celu w żaden sposób obrazić osoby prowadzącej to show. Kupując bilety, które do tanich nie należą, liczyłem na performance wysokich lotów. Liczyłem na błyskotliwy, mocno merytoryczny projekt, który w sposób profesjonalny, a zarazem zabawny opisuje materię seksu. Głęboko się jednak przeliczyłem...Moja opinia byłaby 2x dłuższa jednakże macie ograniczoną ilość znaków w komentarzu :) Pozdrawiam i osobiście nie polecam"
29 sierpnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Damian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam"
28 sierpnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
DorotaChmielewsk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super inspirujące i otwierające oczy przedstawienie . Niby my to wszystko wiemy a jednak . Polecam gorąco"
28 sierpnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjne warsztaty, polecam :) "
13 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Inspirujący temat, mówca z osobowością, doskonale przygotowany występ - wsolnie z mężem polecamy."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno