KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Michael Winslow Stand Up Comedy

Michael Winslow Stand Up Comedy

Michael Winslow

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
W czerwcu 2014 roku po raz pierwszy w Polsce wystąpi gwiazda światowego standupu i mistrz głosowych efektów specjalnych Michael Winslow, znany publiczności przede wszystkim z gwiazdorskiej roli naśladowcy głosów i dźwięków w "Akademii Policyjnej". Przed laty reżyser "Akademii Policyjnej" Hugh Wilson i producent Paul Manslanski przyszli na występ komediowy z udziałem Michaela Winslowa. Natychmiast po występie zaproponowali mu udział w filmie, dopisując dla niego rolę w scenariuszu. Film odniósł wielki sukces, zaś Winslow zyskał status międzynarodowej gwiazdy. Kreowana przez niego postać (Larvelle Jones) była jedyną, która pojawiła się we wszystkich "Akademiach Policyjnych", w tym w siedmiu częściach kinowych, serialu telewizyjnym oraz w komiksie. Później Winslow wcielił się m.in. w jedną z ról w "Kosmicznych jajach" Mela Brooksa, użyczył głosu Stripe'a w kolejnym kinowym przeboju "Gremliny" oraz w wielu hitach Disneya i Universal Studios. Michael Winslow jest mistrzem wokalnej gimnastyki, potrafi naśladować ponad 10000 dźwięków używając jedynie swojego głosu, na przykład grającego na gitarze Jimiego Hendrixa, czy ryk odrzutowca. Jego niezwykły talent i wszechstronność budzą powszechny podziw. Od lat jego "głosowe efekty" są wykorzystywane w grach komputerowych oraz w aplikacjach na iPhone'y. Jedyny w Polsce występ Michaela Winslowa odbędzie się 15 czerwca 2014 o godz. 19.00 w Sali Kongresowej w Warszawie.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
16 czerwca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo inteligentnym humorem się ubawiłem. Było rewelacyjnie. Jedynie czego mogłoby być więcej to "efektów specjalnych". Świetny występ. Świetny gość."
16 czerwca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja! Było fantastycznie! A na koniec owacje na stojąco! Bardzo, bardzo dziękuję za ten występ! "
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno