KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
KLAN i Dwa Plus Jeden

KLAN i Dwa Plus Jeden

KLAN, Dwa Plus Jeden

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>0</b> na 5
Średnia ocena: 0 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Minęło ponad 40 lat od chwili, gdy Klan po raz pierwszy stanął na scenie. Niewiele mniej lat minęło od płytowego debiutu, wspaniałego widowiska"Mrowisko" i przedwczesnego rozpadu grupy. Po kilku krótkotrwałych reaktywacjach Klan powrócił w 1991 r., w nowej, akustycznej odsłonie i za sprawą płyty "Po co mi ten raj" ponownie zaistniał w świadomości słuchaczy. Teraz Klan powraca po raz trzeci. Z nowym materiałem, nowym składem i nową energią. Kolejny powrót Klanu przychodził powoli, stopniowo - w 2008 r. Marek Ałaszewski w warszawskim CDQ wystąpił pod nazwą Marek Ałaszewski Band, prezentując zarówno nagrania Klanu, jak i nowy materiał. W roku następnym, już pod szyldem Marek Ałaszewski & Klan, grupa pojawiła się na festiwalu Niemen Non-Stop w Słupsku i gdyńskim klubie"Ucho". Rok 2010 przynosi kolejne koncerty i początek prac nad nowym materiałem zespołu, zatytułowanym "Laufer". Obecnie zespół Klan tworzą: Marek Ałaszewski - gitary, śpiew; Jacek Kępka - gitary, instrumenty klawiszowe Piotr Gąssowski - gitara Marek Ałaszewski Junior - gitara basowa Grzegorz Grzyb - perkusja Najnowszy album zespołu"Laufer" to siedem nowych utworów o zdecydowanie rockowym, drapieżnym charakterze. 2 plus 1
To polski zespół wykonujący muzykę pop i folk, założony w 1971 roku w Warszawie. Występował na wszystkich kontynentach i najbardziej liczących się scenach Europy. W podstawowym składzie byli: Elżbieta Dmoch, Janusz Kruk i Cezary Szlązak. Po śmierci Janusza Kruka od 2000r reaktywowany przez Elę Dmoch i Czarka Szlązaka zespół dalej z powodzeniem koncertuje. Najpopularniejsze przeboje to: "Windą do nieba", " Chodź pomaluj mój świat", " Iść w stronę słońca" i wiele innych. Obecnie zespól tworzą Ula Blaszyńska - wokal, Tomek Kosiarkiewicz - piano, wokal, Michał Król - gitara basowa, wokal, Adam"Blacha" Blaszyński - perkusja, Czarek Szlązak - wokal, saksofon, akordeon. Po koncercie będzie można kupić płyty oraz spotkać się z artystami.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
Brak komentarzy - jeszcze nikt nie ocenił tej kategorii!
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno