KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Noc z Harrym Potterem

Noc z Harrym Potterem

Noc z Harrym Potterem

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.5</b> na 5
Średnia ocena: 4.5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Z okazji Dnia Dziecka, Dwór Artusa już po raz trzeci, na kilka godzin zamieni się w Szkołę Magii i Czarodziejstwa "Hogwart". Wszystkie atrakcje i zabawy w sposób bezpośredni nawiązywać będą do klimatu, sytuacji i zdarzeń znanych z kart książki. Uczestnicy (w wieku 8-12 lat), którzy nabędą specjalny bilet, będą mogli wejść do magicznego świata małego czarodzieja i poczuć się, jak bohaterowie najpopularniejszej na świecie książki dla dzieci. To już trzeci rok toruńskiego Hogwartu i chociaż szkoła ma długą tradycję, uczestnicy mogą liczyć na zmiany. Pojawią się bowiem nowi nauczyciele, nowe przedmioty i przede wszystkim kolejny skarb do znalezienia.
A czego mogą spodziewać się młodzi czarodzieje? Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 powitaniem nowych uczniów. Uroczystość będzie miała miejsce w Sali Wielkiej Dworu Artusa, największym i najpiękniejszym pomieszczeniu. Przywitania dokonają hogwartowscy nauczyciele magii i czarodziejstwa, pośród których pojawi się z pewnością profesor Dumbledore. Nie zabraknie też ceremonii przydziału do odpowiedniego domu/grupy. Dokona tego tiara przydziału. Po kolacji wszyscy uczniowie zostaną zaproszeni na zajęcia, które odbywać się będą według dokładnego harmonogramu. Prowadzić je będą nauczyciele z Hogwartu, a wśród lekcji pojawią się przedmioty takie jak: Obrona przed czarną magią (zaprezentowane zostaną tajniki iluzjonistyczne), nauka latania na miotłach, opieka nad magicznymi stworzeniami, transmutacja oraz historia miejsc magicznych. Ale to nie koniec atrakcji czekających na uczestników Nocy z Harrym Potterem. Będzie oczywiście nocne poszukiwanie skarbu, które utrudniać będą czyhające na uczniów niebezpieczeństwa. Zabawy skończą się trzydzieści minut po północy. Gwarantujemy niesamowite wrażenia pełne magii wyjętej prosto ze świata Harry'ego Pottera.
Noc z Harrym Potterem - filmy i grafiki
Foto #1 - Noc z Harrym Potterem
Foto #2 - Noc z Harrym Potterem
Foto #3 - Noc z Harrym Potterem
Foto #4 - Noc z Harrym Potterem
Foto #5 - Noc z Harrym Potterem
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
31 maja 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Maja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza była wspaniała !Trafiłam do Hipogryffu Lubię Harry'ego Pottera.Podobały mi się lekcje,tym bardziej numerologia i obrona przed czarną magią . Zawody Quidich'a też były super .Polecam i pozdrawiam"
31 maja 2014
Ocena: 4 na 5
pl
Zosia, Kamila oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza zorganizowana była bardzo dobrze. Moja córka jest fanem Harry Pottera, wie o nim dużo. Z tego, co mi mówiła, bardzo jej się podobało, na przyszłość jednak warto, aby osoby "grające" różne postaci oraz generalnie w spektaklu uczestniczące powinny obejrzeć choć jeden film, aby bardziej być w temacie i chociażby poprawnie wymawiać imiona i nazwy z danego tytułu. Poza tym, córka była z koleżanką, więc fajnie byłoby coś wymyślić, aby osobom takim umożliwić bycie razem podczas zabawy. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno