KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Wyspa Wisła Reggae Festival

Wyspa Wisła Reggae Festival

Tallib & D'Roots Brothers, Pajujo, Ayarise, Bednarek, Mesajah, Farben Reggae, LSM Sound System, Rootz Fyah, Słoma & D'Roots Brothers, JUNIOR STRESS & Sun El Band, JAFIA NAMUEL i inni...

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Na mapie letnich festiwali muzycznych Wyspa Wisła Reggae Festival pojawia się po raz pierwszy. Mocna reprezentacja polskiej sceny reggae, 16 zespołów w dwa festiwalowe dni - to najlepsza obietnica ze strony Organizatorów, że muzyka reggae cyklicznie zagości w Stężycy, nad starorzeczem Wisły.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
12 lipca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Kris oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Po prostu było zajebiscie.:-) i tylko szkoda mi tego chłopaka którego zagarnęli za dwa JOINTY"
8 lipca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
marian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajna impreza, bardzo pozytywny przekaz... Byłem z dwójką małych dzieci więc miałem pewne obawy, niepotrzebnie - pełna kultura, super muzyka i do tego natura... Tak jak obiecali."
7 lipca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Eli oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza bardzo fajna, dobrze przystosowane miejsce, organizacyjnie parę niedociągnięć, ale jak na pierwszy raz i tak super!"
7 lipca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Meggi oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Festival godny polecenia.Organizacja na bardzo wysokim poziomie.Dużo dobrej zabawy i pozytwnych wrażeń. Na pewno jeszcze nie jeden raz zawitam do Stężycy:)"
7 lipca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Zibi oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jako mieszkaniec Polski B bardzo się cieszę i trzymam kciuki za powodzenie tej imprezy w kolejnych latach. Dobór wykonawców do tego festiwalu był bardzo trafny, na wysokim poziomie była jakość muzyczna. Jedyny mały zgrzyt, to przesuwany czas rozpoczęcia występów i w konsekwencji zdublowanie koncertu i popisów jakiegoś DJ."