KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Ginger Baker Jazz Confusion

Ginger Baker Jazz Confusion

Vanilla Fudge, The Chris Duarte Group, Earl Thomas & The Royal Guard, Nikki hill, Rob Tognoni Band, Ben Poole Band, Blue Time Shakers i inni...

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Zespół zainauguruje tegoroczny Suwałki Blues Festival. To niebywała gratka dla fanów muzyki i być może jedyna szansa, żeby na żywo zobaczyć Gingera Bakera, 3. najlepszego perkusistę wszech czasów wg "Rolling Stone", w Polsce. Ginger Baker to legenda perkusji, na której zresztą zaczął grać przez przypadek. Nazywany "potworem rocka", były członek takich znakomitych grup jak CREAM i BLIND FAITH, o którym mówiono, że ma najmniej szans, żeby przeżyć lata 60'. Ponad pięć dekad później Baker udowadnia wszystkim, że byli w błędzie. Słynący z ekscentrycznej osobowości i burzliwej biografii, powrócił na światowe sceny w 2012 r. z perfekcyjną mieszanką bluesa i jazzu. Ginger Baker Jazz Confusion zagra w składzie: Ginger Baker - perkusja, Pee Wee Ellis - saksofon (współpracował z Jamesem Brownem, Vanem Morrisonem), Alec Dankworth - kontrabass (współpracował z Dave'em Brubeckiem, Clarkiem Terrym) i Abass Dodoo - instrument perkusyjne.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
12 lipca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Marek T. oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To jest rewelacyjne, że mogę, nie ruszając się z domu kupić bilety... No, i jak jestem dowartościowany, że poradziłem sobie!!!!!"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno