KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Śpiąca Królewna

Śpiąca Królewna

Występują: Tomasz Bolek, Agata Braun, Ewa Bućko, Natalia Chojnowska, Małgorzata Choroszewska, Magdalena Derdzikowska, Sylwia Drzycimska, Daniel Gliński, Anna Górna, Anna Kiryluk, Aleksandra Magulska i inni...

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.4</b> na 5
Średnia ocena: 4.4 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Czy wiecie co stało się przed stu laty? Piękna Królewna została podstępnie zwabiona przez bezwzględny Los na wieże posępnego zamczyska. Tam spełniła się stara przepowiednia dana na chrzcie przez niezaproszoną wróżkę. Królewna skaleczyła się ostrym wrzecionem i zapadła w głęboki, bezkresny sen. Wraz z nią zasnęło całe królestwo. Dzisiaj mija dokładnie sto lat, od chwili, w której życie całego królestwa stanęło w miejscu. Czy w naszych czasach znajdzie się kochający książę, który będzie w stanie przebudzić ją z tak długiego snu? Czy Królewna go pokocha? Czy baśń doczeka się szczęśliwego zakończenia?
Śpiąca Królewna - filmy i grafiki
Foto #1 - Śpiąca Królewna
Foto #2 - Śpiąca Królewna
Foto #3 - Śpiąca Królewna
Foto #4 - Śpiąca Królewna
Foto #5 - Śpiąca Królewna
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
17 sierpnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne przedstawienie, nowa konwencja dobrze osadzona w czasie. Jedyna uwaga - aby to zrozumieć dzieci jako widzowie powinny mieć więcej niż 8 lat."
20 sierpnia 2014
Ocena: 3 na 5
pl
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mlodzi aktorzy bardzo sympatyczni i dobrze wcielili sie w swoje role, jednakze bylo to przedstawienie dla dzieci starszych, moze od 7 roku zycia Ja z moim 4-latkiem oczekiwalismy klasyki, kolorowych strojow, zrozumialego jezyka, a tak troszke sie wynudzilismy niestety"
18 sierpnia 2014
Ocena: 4 na 5
pl
D. oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem osobą dorosłą , ale muszę powiedzieć, że bardzo dobrze się bawiłam :) Świetna wakacyjna atrakcja w pięknej gdyńskiej scenerii, dla całej rodziny. Ciekawy sposób ukazania klasycznej baśni, którą wszyscy znają..."
17 sierpnia 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Lena i Nina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe przedstawienie, świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Oby więcej takich inicjatyw."
16 sierpnia 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam - cudowna energia i miło się ogląda"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno