KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Podobno Marian...

Podobno Marian...

Maria Niklińska, Olaf Lubaszenko, Krzysztof Kiersznowski, Jacek Kopczyński

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.18</b> na 5
Średnia ocena: 4.18 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
"Podobno Marian..." - czyli jak złowić przystojnego faceta, kiedy jest się w widocznym, piątym, miesiącu ciąży, a facet na pewno nie jest ojcem dziecka? Jak przekonać go, że te piętnaście minut, spędzone z rzeczywistym ojcem dziecka, naprawdę mnie mają żadnego znaczenia i że uczucia są ważniejsze? Jak rozruszać upadający motelik w górach, na zadupiu, który autostrada minęła szerokim łukiem i do którego już nikt nie zagląda? Jak urządzić wigilię i radośnie przeżyć święta, gdy ma się ostatnie trzy jajka, kilka cukierków na choince, do sklepu jest piętnaście kilometrów (w dodatku na skróty), a za oknem zima stulecia? Kim są trzej tajemniczy, przemarznięci, mężczyźni, którzy w ów wigilijny wieczór, w śnieżną zawieruchę, pukają jednak do drzwi motelu w poszukiwaniu schronienia? Czy choć odrobinę podobni są do tych, których poszukują służby specjalne i o których nieustannie "trąbi" radio? Jeśli to oni, to jak ich obezwładnić, czyli upić, by ich zatrzymać i zgarnąć oferowaną przez służby nagrodę w wysokości półtora miliona złotych? No i na co, wreszcie, wydać te pieniądze..? Te, i inne jeszcze, pytania stawia sobie Basia, główna bohaterka naszej historii. I pewnie - jako wyzwolona singielka - dałaby radę nie tylko odpowiedzieć sobie na nie ale i zrealizować wszystkie plany i założenia, a nawet doradzać innym, gdyby...no właśnie...gdyby...nie zbudzony z zimowego snu niedźwiedź, który - gdzieś ze "wschodu" podąża w kierunku..."zachodu"... Europy. "Podobno Marian" - najnowsza komedia Marka Rębacza, autora takich hitów jak "Dwie morgi utrapienia", "Atrakcyjny pozna panią", "Ciemno", "Zróbmy sobie wnuka" - scenariusz, "Diabli mnie biorą", "Wieruszka" i wielu innych.
Podobno Marian... - filmy i grafiki
Foto #1 - Podobno Marian...
Foto #2 - Podobno Marian...
Foto #3 - Podobno Marian...
Foto #4 - Podobno Marian...
Foto #5 - Podobno Marian...
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
20 marca 2015
Ocena: 3 na 5
pl
Małgosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl wesoły, ale nie zaskakujący. W pewnym momencie przewidywalny i trochę nudny. Gra aktorska Lubaszenki i Kiersznowskiego profesjonalna. W internecie na podglądzie sali brak wolnych miejsc, w rzeczywistości dużo wolnych krzesełek - zły przekaz informacji. Zamówienie biletu, bez problemu. "
18 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Udany spektakl."
16 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Gosia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"WSPANIAŁE WYDARZENIE.NIESAMOWITA ROLA LUBASZENKI."
16 marca 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Lubaszenko ratuje spektakl -jest rewelacyjny:)"
16 marca 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wczoraj byłam na spektaklu w Kielcach. Kiersznowski najlepszy. Przedstawienie fajne do pośmiania, żarty z dowcipów słabawe ale ogólnie ok :) "
16 marca 2015
Ocena: 1 na 5
pl
Pablo oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fabuła "cieniuteńka" okropnie. Trzech facetów przyjeżdża do pensjonatu, widz czeka co się wydarzy, pewnie jakąś intryga się rozwinie, a tu nic.. Publika w sweterkach ryczy ze śmiechu i brawa bije gdy aktor powie "k,,,a" albo "spier..". I tak dwie godziny prawie. "
16 marca 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Lekki i przyjemny, fajna zabawa, Kiersznowski najlepszy :) "
16 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl wesoły, bardzo podobała mi się gra aktorów, można było się pośmiać i zobaczyć z bardzo bliska osoby, które znamy z telewizji :)"
16 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Swietny spektakl, bardzo dowcipny, polecam"
12 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Kinga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Obejrzałam z przyjemnością. Relaks. Bardzo podobał mi się Lubaszenko i Kopczyński. Dobra zabawa, polecam."
9 marca 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl lekki,wesoły, w sam raz na rozrywkowy wieczór z okazji Dnia Kobiet...Bardzo dobra obsada,polecam ! "
4 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Widzialam ten sam spektakl w Krosnie i chyba inny spektakl widzialam bo swietni aktorzy - pani Niklinska i pan Kiersznowski podobali mi sie wlasnie najbardziej. Tekst zabawny, taki wlasnie lekki, ale jednoczesnie dajacy do myslenia. Polecam."
2 marca 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłem na przedstawieniu w Krośnie, bardzo dobry Kiersznowski, zabawny Lubaszenko, dobry Kopczyński. Niestety - drugi raz na żywo widziałem Niklińską i znowu zrobiła nienajlepsze wrażenie. Sam koncept sztuki dobry, sceny jeśli rozpatrywać je pojedyńczo też, ale w zgraniu tego jako całości czegoś zabrakło, ale myślę że zasłużyli na solidne 4,25 (tak niestety ocenić na można). Co do organizacji na miejscu okazało się, że sporo miejsc (lepszych) które wisiały w systemie jako zajęte, były wolne w rz"
23 lutego 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Ania i Jarek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byliśmy w Karpaczu bilety nie za tanie ale naprawdę nie żałujemy zabawa wyśmienita pan Kiersznowski super te pozy..... no ale Lubaszenko to klasa-:) polecam"
22 lutego 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super spektakl, bardzo się uśmiałam. Polecam serdecznie. Warto!!!!"