KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Balkan Sevdah - AKUSTIK

Balkan Sevdah - AKUSTIK

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Balkan Sevdah to jeden z najciekawszych rodzimych zespołów muzyki etno. Powstał we wrześniu 2004 roku i od tego czasu odbył setki koncertów występując na wielu festiwalach zarówno w kraju jak i za granicą. Są także laureatami prestiżowej nagrody na festiwalu Mikołajki Folkowe 2004. Artyści wykonują muzykę inspirowaną tradycjami muzycznymi wywodzącymi się z różnych regionów Półwyspu Bałkańskiego (Albania, Grecja, Turcja, Macedonia, Bułgaria, Bośnia, Serbia i Kosowo). Elementy różnych kultur bałkańskich łączą z indywidualnymi doświadczeniami muzycznymi wprowadzając współczesne brzmienia elektroniczne i jazz. Artyści podczas tego koncertu promować będą nowy materiał, który ukazał się na płycie Akustik. Nie zabraknie też wcześniejszych utworów z krążków Ramizem, Yaman Aman Aman i Yari Nani.
Balkan Sevdah - AKUSTIK - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
30 września 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza super! ale chyba mało rozpropagowana , bo tłumów nie było. Polecam wszystkim zamiast imprez "gigantów" w halach i na stadionach,gdzie bak jakiejkolwiek kameralności i atmosfery.pozdrawiam "
29 września 2014
Ocena: 5 na 5
pl
MAGDA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Instrumentalnie muzycy bdobrzy. Fajny koncert.Dziękuję."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno