KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Koncert Janusza Yaniny Iwańskiego

Koncert Janusza Yaniny Iwańskiego

Janusz Yanina Iwański, Dariusz Bafeltowski, Przemysław Pacan,

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.5</b> na 5
Średnia ocena: 4.5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Artysta, którego nie trzeba rekomendować. Legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem MAANAM, a także ze wcześniejszych dokonań duetu SOYKA YANINA, z którym koncertował przez wiele lat w Polsce i zagranicą, nagrywając takie przeboje jak TOLERANCJA czy CUD NIEPAMIĘCI. Jest autorem i wykonawcą przeboju WIELKIE PODZIELENIE, po który mimo upływu czasu nadal chętnie sięga wiele rozgłośni radiowych, takich jak choćby POLSKIE RADIO, VOX FM czy RADIO ZŁOTE PRZEBOJE. Jako gitarzysta bardzo swobodnie porusza się w różnych stylach muzycznych. Jego dyskografia obejmuje ponad 30 płyt nagranych z różnymi artystami, a wytrawni fani jazzu z pewnością kojarzyć go będą ze współpracy z takimi gwiazdami światowego formatu jak TOMASZ STAŃKO, ADAM RODGERS czy BOB STEWART, a także jako współzałożyciela i lidera legendarnej jazzrockowej formacji TIE BREAK.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
29 września 2014
Ocena: 4 na 5
pl
monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajny , nastrojowy koncert.b "
28 września 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Zyta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Szczerze polecam. Świetna zabawa dzięki dobrej relacji z publicznością, muzyka i wokal cudownie oddają klimat minionych lat, poruszają niejedną sentymentalną strunę w sercu. Dobrze spędzony czas z pięknymi polskimi przebojami dzięki profesjonalnym muzykom. Dzięki im za to, że pielęgnują co dobre, polskie, ponadczasowe..."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno