KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Blask - The Musical

Blask - The Musical

Reżyseria - Karol Świtajski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>2.17</b> na 5
Średnia ocena: 2.17 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Po dwóch latach od ostatniej premiery Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM, wraz ze swoimi młodymi artystami zrealizowało kolejny musical. Prawie 2,5 godzinne przedstawienie powstało dzięki pasji i zaangażowaniu ludzi pragnących stworzyć niesamowite widowisko w hołdzie wielkiemu artyście - Michaelowi Jacksonowi. W spektaklu usłyszymy zarówno te bardziej jak i mniej znane utwory króla popu, niektóre w nietypowych aranżacjach oraz zobaczymy profesjonalną choreografię autorstwa Moniki Bral - specjalistki od Jackson Style. Wzruszające sceny, ruch taneczny, efekty świetlne oraz przepiękne wykonania piosenek na długo pozostaną w pamięci i sercach widzów. Jest to pierwszy w naszym kraju, zrealizowany na tak wielką skalę, spektakl wykonany w języku polskim, którego utwory w tak dokładny sposób odzwierciedlają przesłanie jakie niosła za sobą twórczość Michaela Jacksona. Cała oprawa dźwiękowa została wpleciona w przepiękną historię młodych ludzi, chcących poprzez pasję do muzyki zmieniać na lepsze siebie oraz świat, sprawiając by każdemu żyło się lepiej. Czy publiczność ich pokocha? Nasi bohaterowie będą musieli zmierzyć się z brutalnymi realiami współczesnego rynku muzycznego rządzonego przez pieniądz i układy. Batalia jaką stoczą z apodyktycznym producentem muzycznym, który bojąc się o swoja pozycję w show biznesie, będzie blokował twórczość tych wspaniałych młodych ludzi, pokaże widzowi jaką siłę ma przyjaźń, wiara w marzenia oraz bycie prawdziwym. Wszyscy, którzy kochają Michaela Jacksona odnajdą w spektaklu odpowiedź na pytanie kim był król popu, jakim problemom musiał stawiać czoło w swoim życiu oraz przede wszystkim odkryją jego prawdziwą duszę, dobrego i wrażliwego człowieka, którego prawdziwy blask został przyćmiony przez pasmo niedomówień i okrucieństwo mediów. Historia artysty rozpisana pomiędzy kilku bohaterów, pokazuje że jeśli czegoś mocno pragniemy to możemy zdobyć świat. Spektakl przeznaczony jest dla każdego widza niezależnie od wieku.
Blask - The Musical - filmy i grafiki
Foto #1 - Blask - The Musical
Foto #2 - Blask - The Musical
Foto #3 - Blask - The Musical
Foto #4 - Blask - The Musical
Foto #5 - Blask - The Musical
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
12 grudnia 2014
Ocena: 3 na 5
pl
Nina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Szkoda, ze nie skupiono sie głownie na muzyce , choć pzekaz nie był zły i mam nadzieję ze Michaelowi by sie to podobało.Fajnie , ze dzieciaki poznają jego torczość i uczą sie go rozumie.c To wazne w całym zakłamaniu na jego temat."
10 grudnia 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety porażka, nie dość że spektakl miał charakter szkolnego teatrzyku to jeszcze sprzedano mi miejsca w loży centralnej, które nie is miejscu moich miejsc znajduje się stanowisko techniczne. Zadowoleni byli tylko rodziny dzieci które wystąpiły na scenie."
10 grudnia 2014
Ocena: 3 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udane partie wokalne i taneczne, dzieci i młodzież doskonale się spisały.Zgadzam się z poprzednim wpisem, że dialogi były słabe i było ich za dużo.Ale całość warta zobaczenia. "
10 grudnia 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Infantylne dialogi, słaba synchronizacja, niewyćwiczone układy. Poziom szkolnego przedstawienia, który nigdy nie powinien zagościć w filharmonii."
9 grudnia 2014
Ocena: 2 na 5
pl
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pomysł wspaniały, młodzież i dzieciaki również. Szkoda, że widzowie zostali poddani takiej ciężkiej próbie przez nieudolnego scenarzystę. Niestety - wieliu widzów wyszło wczoraj przed końcem premiery, ponieważ mało kto (poza rodzinami dzieci), był w stanie znieść infantylne dialogi i przegadany musical. Przyszłam na ten spektakl, żeby posłuchać utworów Jacksona. Rozumiem też konwencję musicalu-ma on swoja fabułę. Nie może być jednak tak, że widzowie przysypiają, bo scenarzysta przesadził..."
9 grudnia 2014
Ocena: 3 na 5
pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gratuluję młodym artystom. Widać było prawdziwe talenty. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno