KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Atrament dla leworęcznych. Komedia absurdalna - Teatr KTO

Atrament dla leworęcznych. Komedia absurdalna - Teatr KTO

Jacek Buczyński, Norbert Burkowski, Paweł Rybak, Maciej Słota

kategoria
1
wydarzenie
Średnia ocena: <b>3.8</b> na 5
Średnia ocena: 3.8 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Spektakl składa się z kilku przenikających się, obyczajowych scen, pełnych absurdalnego humoru. Ideą przedstawienia jest jednak odejście od dosłowności - bohaterów nie da się umieścić w żadnym miejscu i czasie. Nie mają imion, nazwisk, nie wiadomo gdzie mieszkają i czym się zajmują. Pojawiają się na scenie i generują kolejne zdarzenia, wcielając się w wymyślone przez siebie postaci. Atrament dla leworęcznych to rodzaj zabawy, w której czwórka aktorów o ponad naturalnej wyobraźni potrafi z prozaicznych codziennych czynności wydobyć dowolne ilości słownego i sytuacyjnego komizmu.
2 lutego 2019
godz. 19:00

Atrament dla leworęcznych. Komedia absurdalna

Ceny biletów:
od 25 do 35 PLN
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
27 maja 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka z wyższego poziomu abstrakcji. Bardzo dobra. Świetna gra aktorów. Polecam."
14 lutego 2016
Ocena: 3 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Powiedzmy, że spektakle tego typu nie należą do moich ulubionych. Bardzo specyficzny humor, jak już wspomnieli przedmówcy - w stylu Monty Pythona, spodoba się nielicznemu gronu. Raczej nie wybrałbym się drugi raz na tę komedię. Warte jednak było odwiedzenie Teatru KTO - miejsca, gdzie młode pokolenie może poczuć zapach PRL-u. "
30 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"70 minut czystego abstrakcyjnego, wyrafinowanego humoru w stylu Monty Pythona, z pewnością spektakl godny polecenia, choć nie dla wszystkich..."
29 marca 2015
Ocena: 1 na 5
pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dno, muł i wodorosty. Odliczałem minuty do zakończenia. Jeden z aktorów przez 1/3 spektaklu gonił muchę, no ubaw po pachy. Absurdalne, to było to przedstawienie, nie komedia."
31 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Swietna sztuka,zaskakujacy wystep, na miare Monty Pythona."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno