KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Festiwal Piknik Country Mrągowo 2012

Festiwal Piknik Country Mrągowo 2012

Gienek Loska Band, Wilki

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>0</b> na 5
Średnia ocena: 0 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
W tym roku Międzynarodowy Festiwal Piknik Country Mrągowo 2012 zapowiada się niezwykle ekscytująco! Impreza została podzielona koncepcyjnie na dwie koncertowe części: "Międzynarodowy Piknik Country" (27-28.07) oraz "Country i okolice" (29.07).

Najprawdziwsze nashville'owe brzmienia usłyszycie w wykonaniu SteelDrivers, legendy bluegrassu (3 nominacje do Grammy). Rob Ryan Roadshow zaprezentuje najbardziej dynamiczne połączenie country i high energy honky tonk; mistrzostwo w tym ostatnim udowodni także James Lann Band. Inni zagraniczni artyści to Jason Lee McKinney Band i Flynville Train (z repertuarem country rockowym) oraz Noel Coutts z Nowej Zelandii. Oczywiście nie zabraknie polskich, znanych i lubianych wokalistów i zespołów country: Alicję Boncol, Tomasza Szweda i Cezarego Makiewicza zobaczymy i usłyszymy już pierwszego dnia Festiwalu, w piątek 27 lipca; drugiego dnia, w sobotę 28 lipca, wystąpią: Lonstar, zespół Colorado, zaznaczając 20 lat swojego istnienia, oraz Trace. Podczas niedzielnego koncertu "Country i okolice" wystąpi m.in. zwycięzca I edycji X-Factor, Gienek Loska Band, oraz zespół Wilki, który swoje dwudziestolecie postanowił świętować w countrowym entourage'u i z pewnością spowoduje, że cały amfiteatr będzie "tańczący z Wilkami"... i śpiewający niewątpliwie też. Istotną informacją dla fanów Festiwalu jest fakt, że tegoroczny Piknik odbędzie się w nowym, większym amfiteatrze.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
Brak komentarzy - jeszcze nikt nie ocenił tej kategorii!
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno