KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Mistrzowskie Piosenki

Mistrzowskie Piosenki

Ana Gudzik, Robert Kudelski, Joanna Stefańska, Agnieszka Kudelska i inni.

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Koncert, którego autorami są Państwo. W głosowaniu wybraliście sobie kochana widownio swoje ulubione piosenki, kiedykolwiek wykonywane przez naszych artystów. Zaśpiewamy je specjalnie dla was. To będzie udany wieczór. A wystąpią dla Państwa jak zwykle perfekcyjni: Ana Gudzik - Tylka, Robert Kudelski, Joanna Stefańska (Solistka Opery Kameralnej), Agnieszka Kudelska i inni. Zespół muzyczny poprowadzi Janusz Tylman!!! A w repertuarze piosenki francuskie , Rosyjskie i Polskie. Któżnie zna piosenek: "Niech Żyje Bal", "Dziś prawdziych cyganów już nie ma" , "Malowany Dzbanek", "Kalinka", "Gigi Amoroso", "Padam, padam". Jesteśmy prekonani , że dzięki waszemu doborowi piosenek, naszym artystom i waszemu przybyciu będzie to najlepsze wieczór teatralny w polsce.

W cenie biletu lampka wina
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
1 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udane wydarzenie. Zaskoczyła nas średnia wieku publiczności na sali, bo z naszą czterdziestką na karku byliśmy chyba w jedną z trzech najmłodszych par wśród widowni. Głosy występujących świetne, każdy inny w stylu, w całości stworzyły świetny zestaw. Wielkie brawa dla akordeonisty!"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno