KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
XV Western Piknik-Folk, Blues, Country & Bluegrass Festival

XV Western Piknik-Folk, Blues, Country & Bluegrass Festival

Folk, Blues, Country & Bluegrass Festival

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>1</b> na 5
Średnia ocena: 1 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Niemal stu godzinny program prezentowany na dwóch scenach z udziałem piętnastu zespołów z 25-ciu krajów (w tym również z USA),rewie taneczne, instruktorzy tańca, Dje prowadzący imprezę, pokazy konne, zloty motocyklowe, oraz kilkadziesiąt stoisk gastronomicznych, handlowych i wystawienniczych. Tak zapowiada się zbliżający się wielkimi krokami jubileuszowy, piętnasty Western Piknik-Folk, Blues, Country & Bluegrass Festival, który tradycyjnie odbędzie się w małej, urokliwej miejscowości Sułomino, położonej na Wyspie Wolin w niedalekiej okolicy Wolińskiego Parku Narodowego. Honorowy patronat nad wydarzeniem od lat sprawuje Ambasada USA w Polsce, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Burmistrz Miasta i Gminy Wolin. Zapraszamy wszystkich miłośników ciekawej muzyki i zabawy z elementami wielu kultur oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Festiwal jest jednocześnie wielkim polem namiotowym. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych uczestników imprezy.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
23 lipca 2012
Ocena: 1 na 5
pl
Wojtek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza super, ale zakupiony bilet nie był honorowany na wejściu, musiałem zakupic drugi na miejscu. Dopiero po interwencji u kierownika imprezy otrzymałem zwrot pieniędzy. Nie wiem więc jak ta sprzedaż biletów była zorganizowana."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno