KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Festiwal Zamkowe Spotkania z Operą

Festiwal Zamkowe Spotkania z Operą

180 artystów odnoszących sukcesy na arenie międzynarodowej.

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4</b> na 5
Średnia ocena: 4 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Zamkowe spotkania z operą to cykl comiesięcznych wydarzeń artystycznych w których prym wiedzie ludzki głos słyszany w barwach muzycznej wędrówki przez epoki. To podróż przez najznakomitsze dzieła wokalne podchodzące z oper, oratoriów, operetek, musicali, utwory z zakresu chóralistyki i pieśniarstwa. Przez cały 2014 rok udział w Festiwalu weźmie ponad 180 artystów z powodzeniem odnoszących sukcesy na arenie międzynarodowej. Zaprezentują oni zróżnicowane programy światowych kompozytorów tworzących w okresach od baroku do współczesności.
To pierwsze tego typu wydarzenie cykliczne w Polsce stało się ciekawą propozycją dla licznie odwiedzających region Dolnego Śląska turystów, pozwoliło zaktywizować społeczność regionu
wałbrzyskiego do uczestnictwa w kulturze wysokiej, a najmłodszym dało możliwość odkrycia fascynującego świata teatru operowego. Wytworne, zabytkowe wnętrza oraz całe otoczenie położonego na urokliwym wzgórzu Zamku Książ w połączeniu ze sztuką operową stały się okazją do odkrycia na nowo narodowego dziedzictwa i zainicjują wznowienie tradycji muzycznych, z których niegdyś słynął Zamek położony dziś w granicach Wałbrzycha. Wyjątkowy spektakl operowy w bajkowych wnętrzach zabytkowej Sali Maksymiliana.
Festiwal Zamkowe Spotkania z Operą - filmy i grafiki
Foto #1 - Festiwal Zamkowe Spotkania z Operą
Foto #2 - Festiwal Zamkowe Spotkania z Operą
Foto #3 - Festiwal Zamkowe Spotkania z Operą
Foto #4 - Festiwal Zamkowe Spotkania z Operą
Foto #5 - Festiwal Zamkowe Spotkania z Operą
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
29 grudnia 2014
Ocena: 4 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zimna sala Maksymiliana.Brr.Brak slowa wiazacego,skrot libretta wykonywanych arii. Sam bardzo oszczedny repertuar jest niewystarczajacy. pozdrawiam Andrzej Chmielewski"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno