KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Marcin Daniec i Cezary Pazura

Marcin Daniec i Cezary Pazura

Cezary Pazura, Marcin Daniec

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.71</b> na 5
Średnia ocena: 4.71 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Cezary Pazura to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów już niedługo znowu pojawi się ponownie na scenie. Aktor ma już za sobą dwa własne kabaretowe benefisy. Pierwszy odbył się w Krakowie w 2005 z udziałem Marcina Dańca i Jerzego Kryszaka. Kolejny miał miejsce w 2011 roku z okazji 25-lecia jego kariery artystycznej w katowickim Spodku.

Marcin Daniec to artysta, który fenomenalnie potrafi wcielać się w przeróżne postacie, naśladując i przejaskrawiając ich cechy. Aktor na scenie umiejętnie zmienia się z małego chłopca w zagorzałego kibica sportowego, przy czym pojawia się uśmiech i łzy radości nawet na najbardziej kamiennych twarzach. Daniec w swoich skeczach stara się nie umieszczać treści politycznych, natomiast wiele uwagi poświęca temu co znajduje się wokół przeciętnych obywateli. Przedstawienie Marcina Dańca to także piosenka, która nakłania do refleksji i ubogaca występ.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
13 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Kabaretowyy oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza bardzo dobrze zorganizowana, wszystko punktualnie,Panowie dali czadu :) miły poczęstunek szkoda tylko że bilety zakupione w serwisie nie brały udziału w losowaniu nagród ale to mały szczegół :) Polecam :)"
11 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
KIZY oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza fajna.Zakup biletów bez problemów.Polecam ten serwis."
9 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Marcinf1000 oceniając napisał(a) dodatkowo:
"No powiem, że byliśmy mile zaskoczeni, przede wszystkim punktualnością imprezy. Do do występu "Panów" to oczywiście obaw o nudy nie było, ale to co pokazał Marcin Daniec przeszło nasze najśmielsze oczekiwania był fantastyczny nie ujmując nic "Pazurkowi" polecamy gorąco takie benefisy - zabawa gwarantowana!!!"
9 marca 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Roksana oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Uwielbiam Pazurę, policzki od śmiania aż bolały :)))."
9 marca 2015
Ocena: 4 na 5
pl
Zofia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dobry występ.Tylko bilety zakupione w internecie nie brały udziału w losowaniu nagród od sponsorów"
8 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksander oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny występ Cezarego Pazury i genialne show w wykonaniu Marcina Dańca. To wydarzenie i zdjęcie z Marcinem Dańcem to bez wątpienia pamiątka na całe życie."
8 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Adrian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zamówienie i dostarczenie biletów przebiegło szybko, sprawnie i bezpiecznie. Polecam ten serwis. Samo wydarzenie było rewelacyjne, także polecam."