KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć

Koncert świąteczny - Gwiazdo świeć, kolędo leć

Alicja Majewska, Olga Bończyk i Zbigniew Wodecki

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Koncert świąteczny Gwiazdo świeć, kolędo leć to rodzaj muzycznej wędrówki pośród najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk i Zbigniewa Wodeckiego. Niezmiennie od początku projektu akompaniamentem, a także aranżacją muzyczną utworów zajmuje się Włodzimierz Korcz. Autorami tekstów są m.in. Ernest Bryll, Wojciech Kejne oraz Wojciech Młynarski. Projekt Gwiazdo świeć, kolędo leć ma ponad dwudziestoletnią tradycję. Początkowo (od 1987 roku) był to program telewizyjny, w którym kolędy śpiewali Alicja Majewska, Łucja Prus i Jerzy Połomski. Następnie wraz z Majewską kolędowali Halina Frąckowiak i Andrzej Zaucha. W 1990 roku powstała wersja estradowa programu z kolędami tradycyjnymi. Po śmierci Zauchy (1991 r.) ustalił się stały skład wykonawców i w takiej formie wraz z zapraszanymi artystami, grupa koncertuje do dziś w Polsce i na świecie (m.in. Stany Zjednoczone, Francja, Anglia).
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
27 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, nastrojowy, zabawny, energetyczny. Polecam gorąco. Zakup biletów-rewelacja:)"
25 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"doskonały koncert. Polecam"
24 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Majka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert z udziałem prawdziwych gwiazd polskiej muzyki. Doskonały klimat. Koncert długi 1,5 godzinny. Cóż powiedzieć, było pięknie!!! Wszystkim gorąco polecam!"
24 stycznia 2015
Ocena: 5 na 5

pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękny, nastrojowy koncert kolęd w wykonaniu wspaniałych artystów z doskonałą aranżacją utworów. Nic dodać nic ująć, może tylko szkoda że termin koncertu nie wypadł bliżej Świąt a dopiero pod koniec stycznia."