KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Koncert CGT - TRIO

Koncert CGT - TRIO

Cugowski, Gołąb, Torres feat Grzegorz Grzyb

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
WOJTEK CUGOWSKI - Multiinstrumentalista, sideman, producent muzyczny, współzałożyciel i gitarzysta zespołu BRACIA. Na swoim koncie ma współpracę z artystami lubelskiej sceny muzycznej takimi jak Jan Kondrak czy Marek Dyjak. W 2014 był współproducentem, autorem większości tekstów oraz kompozycji albumu "Kill The King", międzynarodowego hard-rockowego projektu WAMI (Doogie White, Vinny Appice, Marco Mendoza oraz Igor Gwadera) TOMASZ GOŁĄB - Basista, multiinstrumentalista, sideman, muzyk zespołu BRACIA. Narywał min. z Martyną Jakubowicz, Markiem Raduli, zespołem "BIG CYC", Justyną Steczkowską czy Magdą Femme. Współtwórca pierwszej w Polsce szkoły "DRUMS2BASS" na sekcję rytmiczną, wydanej w formie płyty DVD. GRZEGORZ GRZYB - Perkusista, sideman. Od 2008 na stałe związany z legendarnym krakowskim jazz-rockowym zespołem LABORATORIUM. Znany ze współpracy z wieloma polskimi muzykami jazzowymi, m.in. ze Zbigniewem Namysłowskim, Tomaszem Szukalskim, Wojtkiem Staroniewiczem, Maciejem Sikałą, Sławomirem Kulpowiczem, Tymonem Tymańskim, Leszkiem Możdżerem, a także z licznymi muzykami zagranicznymi. Wraz z Krzysztofem Misiakiem i Filipem Sojką tworzy trio "3 Jazz Soldiers".
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
29 listopada 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był świetny :) Panowie mega uzdolnieni i sympatyczni :) Byłam pierwszy raz na ich koncercie i jestem zachwycona ! Na pewno kiedyś chętnie jeszcze raz posłucham ich na żywo :)"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno